Mariánské lázně přirostly k srdci návštěvníkům z celého světa. Město je obdařené minerálními léčivými prameny a obklopené zelení. A to se zalíbilo mnoha umělcům, vladařům i vědcům.

Františkovy lázně jsou nejmenší z lázeňského trojúhelníku a naplňují představu ideálních lázní: Kolonáda s kavárničkami obklopená parky s altány, lavičkami a léčivými prameny.

Fotoreportáž: Prohlídka Brna ve fotografiích. Památky, zajímavosti a pověstí našeho milovaného Brna ve fotografiích jsou zde. 

Věděli jste, že hlavní karlovarský pramen Vřídlo vydá každou minutu 2 000 litrů vody? Čtěte dále a dozvíte se mnohé zajímavosti o Karlových Varech a jejich památkách. 

Kam na vánoční trhy v České republice? 

Památky, pověsti, drby i hantec. V podání rodáků a v několika jazycích.

Čím oživit klasický školní výlet do Prahy? Aby se dědi nenudily, měly zážitky a užili jste si jej všichni?

Není třeba stihnout vše a mít výlet uhoněný. Ale zajímavý. Když se děti začnou nudit, chce to změnu.

Učitelka sličná, mladá,

natřásá se před tabulí.

Muzea pomáhají s výukou nejednoho předmětů.Pojďme se v nich trošku zorientovat. V republice máme více než 2 000 různých malých či větších muzeí.

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: