Bohužel většinou nejen u nás, ale i u jiných cestovních kanceláří se setkáte s odmítavou odpovědí: To je málo. Tak malé autobusy nemáme.

Důvod je jediný. Autobusy velikosti 20 – 35 osob chybí na trhu. Tyto modely jsou nevýhodné pro všechny zúčastněné strany. Pro dopravce, klienty i cestovní kanceláře.

Platí se na ně téměř stejné poplatky, mýta, daně jako za autobusy velké a tudíž cestování s nimi je ve finále pro klienty poměrně drahé. Výlet menším autobusem vyjde o 30 - 70% na osobu dráž. Má je tedy jen velmi málo dopravců, jsou starších typů a samozřejmě bez toalet.

Nejčastějším typem autobusů jsou tak busy s počty sedadel 49. Různí dopravci v republice mají různé velikosti autobusů: 53, 57, 58, 59, až 78. Když dopravce autobus objednává, je možné, aby si určil kolik bude v autobuse sedadel. Setkáte se tak se stejným typem autobusu, ale různým počtem sedadel a s tím samozřejmě souvisí také pohodlí v autobuse.

Ideální skupina je 49 osob. Komfortní pro pohyb ve městě, pro průvodce i pro Vás.

Je Vás málo?

  • Zkuste se spojit s druhou třídou

  • Autobus lze doplnit zaměstnanci školy

  • Jste li malá obec, oslovte školy ve vedlejší obci

  • Pozvěte sousedy, rodiče, sourozence

  • zkuste si najít podobně naladěnou školu na facebooku ve skupině: Školní zájezdy a výlety

A nezapomeňte. Rezervujte s dostatečným předstihem. Na mnoho z Vás se letos již nedostalo z důvodů kapacit. Se zálohou počkáme 😊.

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: