Nechte se strhnout cestou plnou zážitků, dobrodružství i odpočinku na našich autobusových zájezdech pro kolektivy.

Tento dotaz dostávám v tuto dobu denně. Bohužel nemáme autobus.

 Po roční odmlce se letos konál 53. kongres AČCKA, Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Letos hostil setkání profesionálů cestovního ruchu emirát Ras Al Khaimah.

Některé děti cestují s rodiči od malička a jiné tu možnost nemají. V každém případě kultuře cestování se učí postupně všichni. 

Cestujete na krátký výlet. Jeden den až týden. Velkou část cestování strávíte v autě, autobusu či vlaku. Jak vypadají vaše stravovací návyky? 

Svět je vaše učebna. Předávat znalosti i dovednosti může odkudkoliv. Školní výlety jsou součástí vyučování tisíce let. Zorganizovat výborný výlet bývá velká dřina.

“Ten náš angličtinář už zase někam jede. A já bych přitom taky rád dětem ukázal, že dějepis nejsou jen písmena v učebnici. A co teprve přírodopis. Ten k výletu přímo vybízí.”

A je to tu zase. Vánoční hysterie pomalu nabírá na obrátkách. Seznamy, dárky, cukroví, úklid,... Každý rok je to stejné.

Učitelské poslání? Žádný med, zato Everest zodpovědnosti - kdo 10 měsíců v roce neučí, neumí si představit.

Adventní doba se zase zvhrne v komerční maraton? Tentokrát ne!

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: