Cestovatelský žurnál. Pohladí, navnadí, inspiruje

Nechte se strhnout cestou plnou zážitků, dobrodružství i odpočinku na našich autobusových zájezdech pro kolektivy.

Vítěz prestižní soutěže o nejlepší evropskou turistickou destinaci v roce 2023. I školákům a teenagerům má co nabídnout.

Která zákoutí Slovenska znáte? Bratislavu a Tatry? Pojďte poznat víc.

Tento dotaz dostávám v tuto dobu denně. Bohužel nemáme autobus.

 Po roční odmlce se letos konál 53. kongres AČCKA, Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Letos hostil setkání profesionálů cestovního ruchu emirát Ras Al Khaimah.

Ostrov vyčnívající z moře, připomíná malý kontinent. Najdete zde vše: hory, pláže, historická města, skvělé jídlo, jezera, řeky.

Souostroví Cres Losinj

ve starověku se souostroví nazývalo Apsyrtides. V 19 století se vyvinul Losinj v jednu z předních námořních mocností a druhý nejdůležitější přístav Jadranu. Obyvatelé Losinju byli cenění pro svou zručnost při výrobě plachetnic, ale také jako skvělí námořníci.

Od 16 století je městečko Grasse kopcích severně od Nice synonymem pro parfémy a parfumerie a je stále domovem pro více než 30 výrobců parfémů.

Berlín patří k největším městům Evropské unie, přesto si v něm nebudete připadat ztraceni. Pojďte se podívat na hlavní památky a zajímavosti, které určitě nesmíte v Berlíně vynechat. 

Františkovy lázně jsou nejmenší z lázeňského trojúhelníku a naplňují představu ideálních lázní: Kolonáda s kavárničkami obklopená parky s altány, lavičkami a léčivými prameny.

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: