Majitelé a zástupci českých cestovních kanceláří zahájili program 8.2.2022 neformálním setkáním na letišti odletem s aerolinkami FlyDubai. 6 hodinovým nočním přeletem jsme se přesunuli do Spojených arabských emirátů.

Součástí programu je také info cesta, která představuje nové destinace, hotely a atrakce, které následně cestovní kanceláře zahrnují do nabídek zájezdů pro své klienty.

Profesní program nabízí mnoho obsáhlých témat.

Přednášející se věnovali těmto tématům:

Novela zákona o DPH a její implementace. Změny v pravidlech zvláštního režimu pro CK. Živým tématem jsou restrikce a budoucnost digitálního certifikát EU, kde byl online hostem Martin Smolek z MZV ČR.

Aktuální vývoj, plány Evropské komise a stanoviska ECTAA jsme si poslechli od Kateřiny Chaloupkové, výkonné ředitelky Asociace.

Téma dotačních programů, aktuální programy MMR ČR  a s tím související budoucnost cestovního ruchu představil prezident AČCKA Roman Škrabánek.

Hostem konference byl také prezident slovenské asociace SACKA, pan Roman Berekeš, se věnoval porovnání státní pomoci pro cestovní kanceláře a agentury v ČR a na Slovensku.

Pouze pro členy AČCKA byla část konference obsahující: schvalování mandátové, volební a návrhové komise, zpráva o činnosti prezidia, čerpání rozpočtu, schválení rozpočtu na rok 2022 a doplňovací volby.

Konference byla podpořena účastí novinářů z Českého rozhlasu a TV Nova, jejichž reportáže budou k dispozici v hlavních zprávách, v pořadech Koření a Víkend.

Pestrý poznávací program, který bude implementováno do programů cestovních kanceláří zahrnoval například:

Perlová farma, návštěva mešity v Abu Dhabí, Jebel Jais Flight, kurz přežití Bear Grylls.

Celý den jsme zasvětili největší šou na světě a tou není nic jiného než EXPO DUBAI 2022. O výstavě EXPO Dubaji připravujeme video i zvláštní reportáž. Sledujte nás na Facebooku.

VIDEO z Emirátů sledujte ZDE.

Lenka Malíková

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: