Berlín patří k největším městům Evropské unie, přesto si v něm nebudete připadat ztraceni. Pojďte se podívat na hlavní památky a zajímavosti, které určitě nesmíte v Berlíně vynechat. 

Míšeň se proslavila po celém světe výrobou nádherného, kvalitního porcelánu.

Právě zde se mísí německá preciznost a slovanské kouzlo. Město je plné elegantních hradů a bohatých barokních paláců. Stálo ve středu událostí evropských dějin. 

Projížďky po křišťálovém Královském jezeře, výjezd po jedné z nejkrásnějších alpských silnic na Hitlerovo Orlí hnízdo Těžba soli v solných dolech v Berchtesgadenu. Příroda, která léčí.

Jak si to nejvíc užít. Přečtěte si jak to chodí a ušetříte si spoustu času.

Berchtesgaden nebo chcete-li Hitlerovo Orlí hnízdo, zná víceméně každý turista. Stavba a příjezdová cesta vzbuzuje údiv a respekt k řemeslnému umu tamějších dělníků.

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: