2,450 Kč, Brno
2,800 Kč, Ostrava
2,800 Kč, Praha

Program zájezdu

Dvoudenní školní autobusový zájezd do Budapešti doplněný plavbou lodí po Dunaji. Velkoměsto na Dunaji nabízí mnoho způsobů vyžití a poznání pro školáky i studenty.

1. den Ranní odjezd od školy. Dopolední příjezd do Budapešti. První místo, které navštívíme bude Gellertův vrch s Citadelou. Právě odtud máme celou Budapešť až k Margaretinu ostrovu jako na dlani. Odtud přehlédneme téměř celé centrum i pobřeží UNESCO s Parlamentem a Budínský vrch. Následuje návštěva tržnice uprostřed města. Prohlídka centra města s průvodcem, procházka po pobřežní promenádě až k Řetězovému mostu. Navštívíme baziliku sv. Štěpána a prohlédneme si velkolepou budovu parlamentu. Večer odpočineme na palubě lodičky při hodinové plavbě. Nocleh.

2. den Po snídani se přesuneme do oblasti Varosliget (Městský sad). Oblast nabízí mnoho různých způsobů vyžití pro všechny věkové kategorie. V oblasti lze také navštívit historický cirkus, Muzeum krásných umění, Dům umění, nebo podniknout procházku v místním nádherném parku a zahradě či obdivovat pohádkový hrad Vajdahunyad. Odpolední přesun autobusem na Hradní vrch. Procházka po oblasti Budínského vrchu, prohlídka Rybařské bašty, chrámu sv. Matyáše, prohlídka starobylých uliček a hradu, nádherné výhledy završí návštěvu překrásné a barevné Budapešti. Na Budínském hradu doporučujeme návštěvu rozsáhlého Labyrintu, který nadchne menší děti i středoškolské studenty. Na výjezdu z Budapešti lze zařadit zastávku v nákupním centru, kde se dají výhodně nakoupit místní pochutiny (klobásy, sýry, víno, paprika) a svačinka na zpáteční cestu.

Kam pojedeme?

Doplňující Informace

Hostel/hotel

Snidane

Dvoudenni

Autobus

Cena

Cena zahrnuje:

  • Doprava
  • Průvodce
  • Cestovní pojištění
  • Mapa

Cena nezahrnuje:

  • Vstupné

Cestovní Pojištění

Cestovní pojištění sjednáváme u pojišťovny UNION na základě seznamu jmen s daty narození.

Pojišění COVID je dnes možné sjednat, jako každé jiné cestovní pojištění, u všech pojišťoven. 

Dokumenty cestovní pojištění

Kontaktujte nás

Vypňte Vaše jméno.
Vyplňte Vaši emailovou adresu.
Neplatný vstup
Vypňte Vaši adresu.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Zaškrtněte pole nejsem robot na konci formuláře. Děkujeme.

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: