7,500 Kč, Brno
6,000 Kč, Praha

Program zájezdu

1. den
Odjezd kolem poledních hodin. Trasa vede po dálnici přes Prahu a Plzeň. Večerní návštěva a prohlídka historického města v Bavorsku, Norimberk. Nočním přejezdem přes Německo a Francii se dostáváme do Paříže. Kolem 6 hodiny ranní nás čeká ranní přestávka již před branami Paříže.

2 - 4. den
Čeká nás okružní vyhlídková jízda Paříží – Náměstí Bastily, Most bitvy Austerlitz 1805, dále projedeme kolem botanické zahrady a menažerie k domu Arabského světa a kolem katedrály Notre Dame a Latinské čtvrti. Pokračujeme přes Náměstí Svornosti a po třídě Champs Elysees k Vítěznému oblouku, po ulici návrhářských salónů francouzské módy St. Honnore, po bulváru Sv. Maří Magdalény. Zde je k vidění Opera Garniera, náměstí Vendom.

Poté vystoupíme u muzea Orsay a přejdeme Tulerijskou zahradou kolem známé Orangerie a Louvru.

Další dny pokračujeme ve zkoumání moderních i starobylých památek Paříže. Začínáme s Eiffelovou věží, odtud máme Paříž jako na dlani, následuje venkovní prohlídka Invalidovny, kde je pochován Napoleon I. Bonaparte. Autobusem přejíždíme do Latinské čtvrti k Lucemburské zahradě, uvidíme Pantheon – hrobku známých Francouzů. Projíždíme kolem nejstarší University Francie Sorbony, navštívíme Katedrálu Notre Dame a ostov Cité s prvním královským palácem. Poobědvat můžete v hospůdkách a restauracích v Latinské čtvrti. Také se podíváme k muzeu moderního umění Centre Georges Pompidou a do Břicha Paříže, které je známé ze Zolových románů. Dále pojedeme autobusem do zábavní čtvrti Montmatre – Moulin Rouge, Pigalle, náměstí malířů, basilika Sacré Coeur, noční jízda lodí po Seine s osvětleným městem.

Jeden den bude vyčleněn městečku Versailles a přepychovému zámku.  Návštěva zámku a zahrad Ludvíka XIV., neopomeneme také zahrádku Marie Antoinetty a zámečky Trianony. Dále si prohlédneme moderní čtvrť mrakodrapů La Defense, kde je možnost nákupů – výtečných francouzských sýrů a světoznámého vína, luxusní čokolády i módy. Tento den lze zaměnit za celodenní návštěvu Disneylandu Paris.

Navečer odjíždíme směr Německo, nočním přejezdem do ČR.

5. den
Dojezd do ČR v poledních hodinách.

Kam pojedeme?

Doplňující Informace

Hostel/hotel

Snidane

Vicedenni

Autobus

Cena

Cena zahrnuje:

  • Doprava
  • Průvodce
  • Cestovní pojištění
  • Ubytování Formule 1

Cena nezahrnuje:

  • Plavba lodí
  • Vstupné

Cestovní Pojištění

Cestovní pojištění sjednáváme u pojišťovny UNION na základě seznamu jmen s daty narození.

Pojišění COVID je dnes možné sjednat, jako každé jiné cestovní pojištění, u všech pojišťoven. 

Dokumenty cestovní pojištění

Kontaktujte nás

Vypňte Vaše jméno.
Vyplňte Vaši emailovou adresu.
Neplatný vstup
Vypňte Vaši adresu.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Zaškrtněte pole nejsem robot na konci formuláře. Děkujeme.

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: