6,600 Kč, Brno

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Brna kolem poledních hodin. Přejezd přes Rakousko a Itálii do Monaca.

2. den

V ranních hodinách příjezd do Monaca. Návštěvou Monackého knížectví, druhého nejmenšího státu na světě začínáme naše cestování a poznávání. Monte Carlo (Karlova hora) je nádherné a moderní město, které získává svojí atmosféru svojí polohou, nachází se na úpatí Alp a podél francouzské riviéry. Za pozornost stojí Opera Monte Carlo (Salle Garnier), která je součástí kasína. Obdivovat můžeme také okruh Monaco, kde se koná Velká cena Monaca Formule 1.

Odpolední program volitelný. Návštěva Oceánografického muzea - muzeum námořní vědy, založené v roce 1910. Velkolepé expozice předvedou například lagunu žraloků, 6000 druhů živočichů. Muzeum zve k pozorování podmořského světa, stovka akvárií s velikostí od 100 do 450 000 litrů je domovem pro několik stovek různých živočichů. Muzeum patří mezi nejstarší na světě. 

Katedrála v Monacu, Notre Dame Immaculée (katedrála Neposkvrněného početí Panny Marie), založená v roce 1875. Za pozornost stojí Knížecí palác v Monaku, oficiální sídlo monackého prince. Palác postaven v roce 1191.

Možnost odpoledního koupání v moři.

3. den

Po snídani a zaslouženém odpočinku odjíždíme ke Grand kaňonu - Kaňon Verdon. Verdon je 166 km dlouhá řeka jejíž největší chloubou je impresivní kaňon - jeden z nejhlubších v Evropě. Dlouhý 25 km, hluboký až 700 metrů. Okružní jízda kolem kaňonu s možností focení při zastávkách. Na konci kaňonu Verdon se nachází překrásné jezero Svatého Kříže (Lac de Sainte Croix). Uměle vytvořené jezero v letech 1971 až 1974 V tomto smaragdovém jezeře je možné se vykoupat a nebo zapůjčit šlapadla. V podvečer návštěva slavného města Sainte Tropez, ležícího již na Francouzské Riviéře. Město bývalo vojenskou pevností. Prohlídka četnické stanice zvenku. Poblíž se nachází pahorek s vyhlídkovou citadelou, kde se naskýtají krásné výhledy do okolí. Den završíme procházkou večerním městem a přístavem s luxusními jachtami. Večer odjezd do hotelu.

4. den

Po snídani odjezd do francouzského města Nice. Zde nás čeká procházka po překrásném Azurovém pobřeží, zátokou Andělů. Kopec Chateau, úchvatné výhledy.

Odpolední koupání nebo individuální program. Večerní odjezd přes Itálii a Rakousko směr Česká republika.

5. den

Dojezd do ČR v odpoledních hodinách.

Kam pojedeme?

Doplňující Informace

Hostel/hotel

Vicedenni

Autobus

Cena

Cena zahrnuje:

  • Doprava
  • Průvodce
  • Cestovní pojištění
  • Ubytování Formule 1

Cena nezahrnuje:

  • Vstupné
  • Snídaně

Cestovní Pojištění

Cestovní pojištění sjednáváme u pojišťovny UNION na základě seznamu jmen s daty narození.

Pojišění COVID je dnes možné sjednat, jako každé jiné cestovní pojištění, u všech pojišťoven. 

Dokumenty cestovní pojištění

Kontaktujte nás

Vypňte Vaše jméno.
Vyplňte Vaši emailovou adresu.
Neplatný vstup
Vypňte Vaši adresu.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Zaškrtněte pole nejsem robot na konci formuláře. Děkujeme.

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: