Chce to jen trochu času na plánování a dobré organizační schopnosti. Pak už jen nezapomenout na detaily a máme tu výlet jako z nabídky luxusní cestovní kanceláře.

Opravdu je tomu tak?

Nezapomněli jste na něco? Stačí vám průvodce z knihkupectví na to, abyste dětem ukázali jaká země opravdu je?

Domluvíte se anglicky se kýmkoliv a kdekoliv?

Bude penzion, který jste emailem potvrdili takový jako na obrázku? Co doklady, pojištění, daně? Máte skutečně vše?

Začínáte se potit. Jste nervózní pokaždé, když se blížíte k dalšímu bodu vašeho itineráře. Jak to asi dopadne? Hlavně aby se nikomu nic nestalo. Kde bych tady hledal/a doktora...

Pro dva jednoduché. Pro padesát žádná slast

To, co je pro dva cestovatele nečekaným dobrodružstvím, může být pro skupinu 50ti osob chaosem a nepříjemným zážitkem. Čím více lidí, tím více práce. S plánováním i samotnou cestou. Chcete vidět maximum, v co nejlepším sledu? Bez práce s hledáním informací? Bez přemýšlení, kde zastavit na záchod a kde se dobře najíst? Využijte letité zkušenosti cestovních kanceláří a užijte si výlet i vy, jako „zodpovědná osoba“.

Prostě si zabalte batoh

Plánování cesty generuje množství dotazů. Na trasu. Termíny. Nutné vybavení. Stravování. Potřebné doklady, kapesné... U kolektivních zájezdů starosti vynásobte počtem malých cestovatelů. Přenechte odpovědi na dotazy cestovní kanceláři. K dobru dostanete i praktická doporučení letitých cestovatelských profíků.

Dokonalý plán v režii cestovky

Cestovka plánuje denně. Cestovka zná zemi jako své boty. A ano, cestovka dokáže vytipovat nejlákavější skvosty, vybrat nejlepší trasy nebo vás dostat tam, kam se jiný sám nepodívá.

Spousta starostí padne na hlavu organizátora. Rezervace dopravy či ubytování. Řešení programu, hlídání času. Vstupné, prohlídky. Nehledě na cenu, která je zpravidla pro cestovní kanceláře, jako pravidelné „odběratele“ služeb, výhodnější.

Machři na zážitky

Průvodci jsou machři na lokality. Nenechají vás marnit čas v kolonách. Ví, o všem, co se v dané zemi šustne. Nepromarní váš čas a provedou vás zážitky, které okouzlí vaše smysly.                                            Vnímejte zemi všemi smysly. Protože jen tak se stane váš zážitek z výletu nezapomenutelným. Vyrazte načerpat luxusní vzpomínky sami nebo pod křídly CK Zájezd.

Protože

  • Jsme machři na 12 destinací Evropy
  • Jsme nacestovali více než 650 000 km
  • 8 000 klienty v patách. Ročně prosím.

A proto

Zvládnete krizi na jedničku

Při cestování vznikají nečekané situace. Neovlivníte je ani nejlepším plánováním. Ať už cestujete na vlastní pěst nebo s organizovanou skupinou. S cestovkou máte za zády tým lidí, který vám vždy pomůže.

Kryjeme vám záda

Cestovka vám kryje záda. Odpovědnost za program, dopravu, ubytování a ještě více přenechte na jejich bedrech a užijte si výlet s čistou hlavu. I tak budete mít starostí dost.

Připravíme děti na krizové scénáře

Chcete být připraveni na nečekané situace/nepříjemná překvapení? Pozvěte nás do školy a my z dětí uděláme malé cestovatele na nečisto. Připravujeme pro vás besedy zdarma.

Nehrozí konflikt se zákonem

Organizování zájezdů na vlastní pěst, ať už s klubem důchodců nebo školních výletů, je v naší republice nelegálním podnikáním v cestovním ruchu. Než se vrhnete do organizace svými silami, zjistěte si, co je dovoleno.

Nezaskočí vás obratová daň

Věděli jste, že když se škola vydá do Rakouska, Německa a dalších zemí EU, musí v dané zemi odvést obratovou daň?

Obratovou daň platí objednavatel dopravy (např. škola nebo sportovní klub) za průjezd některými zeměmi EU. Za soukromé osoby může daň odvádět přímo dopravce. V Rakousku daň činí 10% z ceny přepravy za rakouský úsek. V Německu je to 19%. Zjistěte si více informací o registraci k odvodu obratové daně ve své cestovní kanceláři.

Vychutnejte si krásu poznávání. Ať už s mapou v kapse nebo průvodcem za zády. Poznejte cizí země. Pokořte vysoké hory, ochutnejte cizokrajná jídla a nasajte kulturu. Po návratu zjistíte, že se na věci kolem sebe díváte jinak. Rozšiřte obzory i dětem. Nechte se inspirovat nebo si vyberte z naší nabídky. Bez starostí, se skvělým programem a nadšenou partou za zády. Užijte si školní výlet jako nikdy.

Přejeme vám mnoho krásných zážitků při cestování.

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: