4,500 Kč, Brno
4,500 Kč, Praha

Program zájezdu

Zábavná a naučná cesta pro studenty se dokonale začleňuje do školních osnov. Navštívíme bavorský Berchtesgaden, kde se dozvíme o válečné historii regionu a návštěvníci se mohou podívat na historické památky spojené s druhou světovou válkou, včetně návštěvy Hitlerova Orlího hnízda.

Navštívíme zážitkové solné doly a užijeme si projížďku na Královském jezeře, kde se studenti budou moci ponořit do krás čisté přírody a relaxovat.
Závěrem se přesuneme do barokního Salzburgu, kde se studenti seznámí s bohatým kulturním dědictvím, včetně prohlídky památek spojených s Mozartem.

Hitlerovo Orlí hnízdo

Objevíme historii této kontroverzní památky a vychutnáme si jedinečné panoramatické výhledy na Alpy. Prozkoumáme interiéry s dobovým vybavením a nahlédneme se do atmosféry nacistického režimu. Návštěva Orlího hnízda je silným a dojemným zážitkem, který vás nenechá chladnými.

Královské jezero

Křišťálová, smaragdová hladina do které padají štíty majestátních skal. Nejhlubší jezero v Německu nabízí úchvatnou plavbu lodí. Navštívíte malebný kostelík sv. Bartoloměje. Každý okamžik tiché a poklidné plavby po Královském jezeře je jako pohádková cesta světem alpských jezer.

Solný důl Berchtesgaden

Fascinující podzemní svět solných dolů v Berchtesgadenu odhalí tajemství těchto starobylých chodeb a komor. Prožijte nezapomenutelný zážitek při prohlídce solných štol a dozvíte se o jejich historii, významu a unikátních metodách těžby, které formovaly krajinu i kulturu tohoto regionu.

Barokní Salzburg

Barokní klenot v srdci Rakouska, je městem, které stále okouzluje svou bohatou historií, barokní architekturou a hudebním dědictvím Wolfganga Amadea Mozarta. Úzké uličky, impozantní pevnost, palác Mirabell. Živoucí hudební scéna vdechuje Salzburgu neuvěřitelnou energii. Projdeme si hlavní památky s průvodcem. Čas bude i na osobní volno.

Přesný časový harmonogram bude upřesněn, podle skutečných reztervací, ale jedno je jisté – čeká vás nezapomenutelný zážitek plný historie, kultury a nevšedních zážitků!

Ukázkový harmonogram

1. den

 • Orlí hnízdo
 • Solné doly Berchtesgaden

2. den

 • lodí po Královském jezeře
 • Grossglockner vyhlídková silnice
 • městečko Berchtesgaden

3. den

 • Salzburg - prohlídka města, možnost návštěvy muzeí
 • Hangar 7
 • Hellbrunn - barokní vodní hrátky v zahradách nebo ZOO

Kam pojedeme?

Doplňující Informace

Hostel/hotel

Snidane

Dvoudenni

Autobus

Cena

Cena zahrnuje:

 • Doprava
 • Ubytování
 • Průvodce
 • Cestovní pojištění
 • Mapa

Cena nezahrnuje:

 • Vstupné

Cestovní Pojištění

Cestovní pojištění sjednáváme u pojišťovny UNION na základě seznamu jmen s daty narození.

Pojišění COVID je dnes možné sjednat, jako každé jiné cestovní pojištění, u všech pojišťoven. 

Dokumenty cestovní pojištění

Kontaktujte nás

Vypňte Vaše jméno.
Vyplňte Vaši emailovou adresu.
Neplatný vstup
Vypňte Vaši adresu.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Zaškrtněte pole nejsem robot na konci formuláře. Děkujeme.

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: