Program zájezdu

Pro tento zájezd nemáme momentálně vypsaný termín. 

Všechny zájezdy ogranizujeme v libovolném termínu pro skupiny, které zaplní celý autobus. 

🌈 CHCETE NA PÁR DNŮ VYPADNOUT? 🌈

🦋 Máte rádi 🦋 nádherné horské výhledy a sílu čisté přírody?
☀️ Chcete vyrazit☀️ jen na pár dnů a užít si kvalitní služby?
😎 Baví Vás 😎 chodit po památkách?
🍷 Oceníte zážitky 🍷 v příjemné společnosti?
🍺 Milujete 🍺 dobré pivo a kvalitní kuchyni?
Jste tu správně!

🌈 CO MŮŽETE ČEKAT 🌈

🏞 přírodu nejkrásnějšího výběžku Bavorska - NP Berchtesgaden
🛳 plavbu po křišťálovém smaragdovém jezeře - Koenigsee
🌞 zážitkovou prohlídku solného dolu Berchtesgaden
🏩 barokní krásy Salzburku
🏫 ubytování 3* s vydatnou polopenzí
👍 nové hotelové wellness
👌 maximální péči a pozornost naší posádky 💙

Třídenní autobusový poznávací zájezd na Hitlerovo Orlí hnízdo

do oblasti německého kraje Berchtesgaden s návštěvou rakouského Salzburgu.  S polopenzí a wellness v hotelu. Zelené horské louky a večerní relaxace v hotelu vás pohladí a uvolní a navodí pohodu a harmonii po celém těle i duši. :-)

Snad nejkrásnější část Bavorska - Berchtesgadener Land se rozprostírá mezi mohutným vrcholem Watzmannema jezerem Abtsdorfer See. Tato turistická oblast nabízí rekreaci v zřejmě nejkrásnějším výběžku Bavorska před branami Salzburgu. Kouzelnou přírodní podívanou můžete obdivovat jak na jaře, v létě, tak i na podzim či v zimě. Díky svému působivému horskému symbolu Watzmann (2.713 m) a křišťálově čistému jezeru Königssee vám tento jediný Alpský národní park v Německu umožní prožít fascinující dovolenou. Cesta lodí po Královském jezeře mezi strmě se tyčícími skalními stěnami zavede k oblíbenému poutnímu kostelu Sv. Bartoloma, nebo k romantickému jezeru Obersee. Cesta autobusem na horu Kehlstein odhalí skvělé vyhlídky do okolí. Unikátní silnicí Kehlsteinstrasse se dostanete k čajovně Kehlsteinhaus ve výšce 1.874 m, nazývané také Orlí hnízdo. Muzeum v sídle Obersalzberg pak poskytne hlubší pohled do období nacismu. Zvláště oblíbené jsou zde vycházky do údolí a za bylinkami. Solný důl v Berchtesgadenu nabízí dvouhodinovou prohlídku dolu, spojenou s jízdou vláčkem a sklouznutím na dřevěné sklzavce přímo v solném dole.

1. den

Odjezd na zájezd v 5.30 z Brna, od Janáčkova divadla (Rooseveltova ulice č. 7). Dopoledne návštěva Orlího hnízda. Dobrovolná procházka soutěskou.

Odpoledne přejezd do Berchtesgadenu a prohlídka města, možnost nákupů. Ubytování, odpočinek, nocleh.

2. den

Druhý den nás čekají Solné doly v Berchtesgadenu (doporučeno) nebo návštěva a relaxace v nádherných, nově zrekonstruovaných termálních lázních Watzmann s výhledem na horské vrcholy, s bazény slanou vodou.

Odpoledne projížďka lodí po Královském jezeře a lehká turistika s výhledy na křišťálové jezero a masiv Watzmann. V případě pěkného počasí zajedeme na vyhlídkovou alpskou silnici Rossfeldstrasse.

3 den

Dopoledne Hellbrunn - unikátní vodní hrátky v zahradách zámku. Odpoledne návštěva barokního Salzburgu, procházka městem po nejvýznamnějších památkách. Prohlédnete si středověkou pevnost Hohensalzburg - největší a nejlépe dochovanou středověkou pevnost v Evropě, současně také nejnavštěvovanější objekt v Rakousku. Naše cesta povede přes barokní zahrady zámku Mirabell, kde obdivujeme dílo Johanna Fishera z Erlachu. Pokračujeme přes řeku Salici kolem radnice po ulici Getreidegasse s rodným domem W.A. Mozarta do starobylého centra města. Na Rezidenčním náměstí nalezneme jednu z nejkrásnějších barokních kašen v Evropě, zvonkohru na nové biskupské rezidenci, pomník Mozarta. Nesmíme zapomenout navštívit Dóm, zasvěcený svatém Rupertu a Virgilovi, kteří jsou také patrony města Salzburg. Právě zde byl pokřtěn malý Mozart. Projdeme si hřbitov sv. Petra, prohlédneme katakomby mnichů ve skále. Po cestě uvidíme také koňské koupadlo, rodný dům Mozarta, nezapomeneme koupit originální Mozartovy koule a posedět na kávičce. Město nezapře dlouhou hudební tradici a proto na každém kroku slyšíte hudební produkci. Návrat ve večerních hodinách.

Návrat do Brna kolem 22.30 hodiny. 

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1 200 Kč na osobu a pobyt. 

Jak vypadá polopenze? 

Součástí ceny zájezdu je polopenze. V Bavorsku se jí dobře. Němci to umí, to ví každý. Čeká vás bohatý snídaňový bufet. Večeře probíhá výběrem z menu, plus parádní salátový bar včetně lokálních sýrů, zeleniny a ovoce. Na své si přijde každý. 

A wellness? 

V hotelu je zbrusu nové wellness. Protáhnout kosti můžete už od 7 hodin v plaveckém bazénu. Večer se můžete zrelaxovat ve finské sauně až do 22.00. K dispozici je samozřejmě odpočívárna. 

Kolik bude chození? 

Zájezd není nijak náročný na chození. Počítejte spíše kratší procházky, lehčí turistika. Určitě vás nebudeme nijak honit: Nejsme přece na závodech. Lokalita Berchtesgadenu je krásná, magická, harmonická.  Přejeme si, abyste i vy objevili toto kouzlo v pohodě a bez spěchu.

Kolik stojí vstupné? 

Dle aktuálních ceníku bude vybrána přesná částka. Počítejte cca 65 euro pro dospělého. Studenti a děti zaplatí méně. Vždy využíváme maximálních slev, nejvýhodnějších skupinových slev atd. Pro seniory většinou v Německu slevy nejsou. 

Kam pojedeme?

Doplňující Informace

Polopenze

Vicedenni

Hotel

Cena

Cena zahrnuje:

 • Doprava
 • Ubytování
 • Průvodce
 • Cestovní pojištění
 • Snídaně
 • Mapa
 • 2 x nocleh
 • Večeře
 • Sauna
 • bazén

Cena nezahrnuje:

 • Plavba lodí
 • Vstupné

Cestovní Pojištění

Cestovní pojištění sjednáváme u pojišťovny UNION na základě seznamu jmen s daty narození.

Pojišění COVID je dnes možné sjednat, jako každé jiné cestovní pojištění, u všech pojišťoven. 

Dokumenty cestovní pojištění

Kontaktujte nás

Vypňte Vaše jméno.
Vyplňte Vaši emailovou adresu.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Vypňte Vaši adresu.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Zaškrtněte pole nejsem robot na konci formuláře. Děkujeme.

Video

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: