5,000 Kč, Brno
4,100 Kč, Praha

Program zájezdu

Zájezd do Berlína a jeho ok1olí je jako otevřená kniha plná dobrodružství a objevů. Společně se vydáme na nezapomenutelnou cestu po pulsující metropoli, kde nás čekají moderní i starší památky, muzea a bohatá historie. Prozkoumáme krásné zahrady zámku Sanssouci v Postupimi a necháme se unést exotickým rájem Tropical Island. Připojte se k nám a prožijte nezapomenutelné zážitky v Berlíně, které vás budou provázet ještě dlouho poté.

1 den

Ranní slunce ozáří naše dobrodružství, když opouštíme školní areál a vyrážíme na cestu směrem k Berlínu. Po poledni dorazíme do této pulzující metropole, kde nás provede zkušený průvodce, který nás zavede do srdce města plného památek a muzeí. Společně s ním projdeme tajemnými uličkami a prozkoumáme fascinující historii a kulturu Berlína, vše podle přání našich učitelů.

Nocleh

2 den

Dopolední hodiny nás opět zavedou do tohoto města plného překvapení a objevů. Odpoledne se vydáme za hranice Berlína do provinční Postupupimi, kde nás čeká návštěva úchvatného areálu Sanssouci. Procházka těmito historickými zahradami a prohlídka zámeckých interiérů nás zavedou do světa elegance a krásy minulých staletí. Můžeme si dát chvíli rozchod v centru města k občerstvení. 

Nocleh

3 den

Tento den si vyberete mezi exotickou relaxací v Tropical Island nebo prohlídkou barokního města Drážďany. Odpoledne se společně vydáme na cestu zpět domů, plni zážitků a vzpomínek na dobrodružství v Berlíně, Postupimi a Drážďanech nebo Tropical Islandu. 

Kam pojedeme?

Doplňující Informace

Hostel/hotel

Snidane

Vicedenni

Autobus

Cena

Cena zahrnuje:

  • Doprava
  • Průvodce
  • Cestovní pojištění
  • Mapa
  • 2 x nocleh

Cena nezahrnuje:

  • Vstupné

Cestovní Pojištění

Cestovní pojištění sjednáváme u pojišťovny UNION na základě seznamu jmen s daty narození.

Pojišění COVID je dnes možné sjednat, jako každé jiné cestovní pojištění, u všech pojišťoven. 

Dokumenty cestovní pojištění

Kontaktujte nás

Vypňte Vaše jméno.
Vyplňte Vaši emailovou adresu.
Neplatný vstup
Vypňte Vaši adresu.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Zaškrtněte pole nejsem robot na konci formuláře. Děkujeme.

Video

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: