A také po městech nebo horách nebo k moři či dokonce při sjezdu řeky na raftech. Už to je samo o sobě náročný úkol, proto se hodí jakákoli pomoc zvenčí! A rozhodně se ji neostýchejte využít - čím méně starostí se školním zájezdem budete mít, tím více si ho sami za sebe také užijete. A o to jde. Jako organizátor máte navíc cestu zdarma.

Pomocníků s výletem je spousta. Vybírejte obezřetně.

Cestovních kanceláří mraky. Trh se již pročistil všichni doufáme, že na našem trhu působí cestovní kanceláře, které jsou seriózní. Pravděpodobně uděláte lépe, když si vyberete cestovku, která už má něco za sebou a hovoří za ni reference. Na druhou stranu má zaběhlé zvyky a žádné inovace a nové koště dobře mete. Proč tedy nezkusit někoho nového. Prověřte si však dobře všechny okolnosti. Nevědomost neomlouvá. Také jsme museli nějaké začínat. Už je to 9 roků mimochodem. A já vždy říkám, že je třeba občas cestovní kancelář vystřídat a zkusit najmout na školní výlet zase někoho jiného. Uvítáme vás zpět s otevřenou náručí. :-).

Přečtěte si jaké výhody přináší cestování pod ochranou CK.

Školní výlet od A do Z

S čím mladšími žáky/studenty vyrážíte do zahraničí, tím důležitější je pro váš vnitřní klid vytisknout jim SOS kartičku, a to každému účastníkovi: i kdyby se někde na cestě ztratili, zpanikařili a nevydali ze sebe ani anglického slůvka, kartička to řekne za ně.

Abyste žáky/studenty pořádně na cestu namotivovali, je dobré je už předem pro společnou věci získat - aby věděli, co je čeká, a začali se patřičně těšit. Můžete jim naservírovat prezentaci, která jejich zvědavost probere.

Známe své pappenheimské - sice dětem a teenagerům všechno řeknete x-krát a oni to x-krát pustí jedním uchem tam a druhým ven. Rozdejte jim proto "informace k odjezdu", z nichž se dozvědí vše potřebné, až jim dojde, že vás vlastně vůbec neposlouchali a neví to a tamto. Mají si vzít nějaké peníze na vstupné do muzea? A jde se vůbec do muzea? A kam vlastně jedou? Známe je, že…

Cesta autobusem ze zájezdu domů bývá zdlouhavá - už tam chybí ten prvek těšení se na výlet, děti zlobí a těší se domů možná víc než vy. Tak je hodnotně zabavte - třeba zábavným kvízem s problematikou daného místa, jež jste společně navštívili. Aneb ať žijí pracovní listy, které vypracoval někdo za vás.

V naší CK jsou připraveny pomůcky před, během i po zájezdu:

  • organizační materiály - pro vás, děti i rodiče
  • informace o destinaci
  • program zájezdu
  • přihlášky - pro Vaše použítí a jednoduchou organizaci
  • SOS kartičky  - několika jazycích připravena k tisku. I když ztratí řeč, SOS karta vše řekně za ně.
  • info pro rodiče
  • kvízy - připravte se už předem
  • odpovědi na nejčastější dotazy

Cenné rady pro učitele na jednom místě!

Pojištění, dostatečný počet účastníků… zkrátka určitě máte další pochopitelné pedagogicko-průvodcovské dotazy. Máme pro vás odpovědi.

Možná patříte k těm pedagogickým šťastlivcům, které školní zájezdy vysloveně baví. Gratulujeme a radíme - co kdybyste následovali své srdce a cestovali častěji? Pak možná oceníte náš e-book průvodce.

Starosti nechte doma, pojeďte s námi s třídou na výlet!

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: