Vánoční školní zájezd Praha, jednodenní

Vánoční školní zájezdy

Prohlédneme si památky, ohřejeme s muzeu a zastavíme se na vánočních trzích. Vídeň, Budapešť, Praha, Bratisava, Norimberg, Krakov nebo něco jiného? 

vanocnitrhradniceviden

Jednodenní autobusový poznávací zájezd do Prahy. Pražský hrad, Královské zahrady, Staré město, Orloj. Václavské náměstí. Nechybí vánoční trhy. 
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Cena:
libovolný
jednodenní
autobusová
490 Kč, Brno
 

Popis

Program
Jednodenní vánoční školní výlet do Prahy.
Praha patří k nejnavštěvovanějším městům světa. Stále žádaná a krásná. Část výletu je věnována Pražskému hradu, kde uvidíte katedrálu sv. Víta, starý a nový královský palác, Královskou zahradu. Při procházce městem nezapomeneme na Malou stranu, kostel. Sv. Mikuláše, Karlův Most, Staré město, Týnský chrám, Staroměstskou radnici, Prašnou bránu i Židovskou čtvrť. Nevynecháme ani Václavské náměstí s mnoha obchody a kavárnami. Praha nabízí mnohé historické památky, překrásné výhledy i zahrady. Zjistíte, jaká jsou pražská nej a samozřejmě nechybí mnoho pověstí a bájí. Lze zapojit plavbu lodí po Vltavě. 
Cena
 • zahrnuje - dopravu, průvodce, mapy, info materiály
 • nezahrnuje - vstupy, cestovní připojištění
Pojištění Pojištění lze sjednat od pojišťovny UNION v základní sazbě 18 Kč na osobu a den. Ke sjednání je třeba doložit seznam pojištěných – jména, data narození, bydliště. Seznam stačí doložit týden před akcí. 
Doprava
Díky dlouhodobým smlouvám s dopravci jsme schopni nabídnout zajímavé ceny autobusové dopravy. Využíváme výhradně moderní autobusy, vybavené klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. Kapacita autobusů je 20, 49, 53, 55, 59 a 77 míst. V autobusech jsou k dispozici časopisy, které si mohou děti odnést. Některé autobusy nabízejí možnost WI-FI zdarma, na území ČR.
 
 
 

Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.

 

 

 

 

 

 
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.