Cestovní kancelář Zájezd - školní a skupinové zájezdy a výlety bez starostí
Vede opravdu tajná chodba z Mikulova na hrad Falkenštejn? Na co sloužily vodní příkopy? Vše se dozvíte na výletě do Dolního Rakouska. Ohromí vás nedobytnost a krása hradů Dolního Rakouska, kterých je zde na 300.
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Cena:
 
 
 
 
 
libovolný
jednodenní
autobusová
550 Kč, Brno
650 Kč, Olomouc
750 Kč, Ostrava
od vzdálenosti 350 Kč doporučujeme dvoudenní variantu

Detaily

Program
Odjezd z Brna, od Janáčkova divadla v ranních hodinách.
Jednodenní autobusový poznávací zájezd za krásami Dolního Rakouska. Vede opravdu tajná chodba na hrad Falkenštejn a na co sloužily vodní příkopy? To vše vám povykládáme a také si ukážeme krajinu Dolního Rakouska, hrady a zříceniny, představíme stručně dějiny Rakouska ve spojitosti s našimi dějinami, Babenbergy a Habsburky a vliv těchto mocných rodin na politický vývoj v Evropě. Dozvíme se co rádi Rakušané jedí a můžeme také ochutnat jejich kulinářské speciality a porovnat národní zvyklosti. Zajímat nás můžou také známé osobnosti, politická situace, základní zeměpisné údaje.

Na tomto výletě ohromí nedobytnost a krása hradů Dolního Rakouska. Mezi nimi uvidíte, Raabs - rozsáhlý středověký hradní komplex, jehož historie sahá do 10. století, Heidenreichstein nejkrásnější vodní hrad v držení hrabat Kinských, nikdy nedobytý hrad Rappotenstein a zámek Rosenburg, patřící k nejkrásnějším svého druhu v Rakousku.

Návrat kolem 20.00 hodiny.

Cena
 • zahrnuje - dopravu, průvodce, pojištění CK proti úpadku, mapy, info materiály
 • nezahrnuje - vstupy, cestovní pojištění
Pojištění
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 6. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 7. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 8. Zaškrtněte ověřovací pole.