Kolektivní zájezd: Plavba lodí údolím Wachau a opatství v Melku

Školní zájezd Rakousko

Malebná preciznost a vřelá pohostinnost rakušanů. Podtržena pravým vídeňským řízkem a tradiční kávou pro paní učitelku. Školní výlety a zájezdy do Rakouska.
Kde byl vězněn král Lví Srdce a proč se mu tak říkalo? Kdo ho našel a vykoupil?  Nebo loupeživý rytíř přepadávající lodě plující po Dunaji. Jak dlouho jsou mniši v Melku, jak se tam dostali a co je jejich úkolem. A jaká tajná přísada se dává do Křemžské hořčice? 
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Cena:
libovolný
jednodenní
autobusová

Detaily

Program
Kolektivní zájezd do údolí Wachau.  Je jednou z nejpůsobivějších oblastí podél Dunaje v srdci Rakouska. Pestrá krajina, propracované kamenné zdi s typickými vinicemi, široké pláně a cenné umělecké poklady na obou březích nejkrásnějšího říčního údolí v Evropě. Návštěva tisíciletého benediktinského opatství v Melku, procházka městem Kremž a perlou ve Wachau – městečka Dürnstein.
 
V ranních hodinách odjezd. Dopolední návštěva městečka Dürnstein, po obědě prohlídka opatství Melk. Odpoledne hodinová plavba lodí ze Spitzu do Kremže. Den zakončíme komentovanou prohlídku Kremže. 
 
Lze doplnit návštěvou renesančního zámku Schallaburg.
Pojištění 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
 
Doprava
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.