Kolektivní zájezd: Vídeň na 2 dny

Rakousko

Vídeň, Salzburg, Alpy, údolí Wachau, Grosglockner.. Ze školních osnov k tajemným výpravám. Malebná preciznost a vřelá pohostinnost rakušanů. Podtržena pravým vídeňským řízkem a tradiční kávou.
Fotolia 77699381 XS
Vídeň, známá jako brána mezi východní a západní Evropou, je přímo napěchovaná historií, kulturou a tradicí. Je tedy s podivem, že většina z nás ji proběhne za jeden den. Jedna památka střídá druhou. Honem, honem, máme málo času.
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:   
libovolný
dvoudenní
autobusová
snídaně
hostel 
 

Detaily

Program
Zájezd do Vídně pro kolektivy. Program lze utvořit mnoha způsoby. Je jen na Vás co do něj zařadíte. 

Nechte se inspirovat: 

1 den
dopoledne prohlídka hlavních památek Vídně. Procházka přes císařské sídlo Hofburg a jeno přilehlé zahrady (pokud by nás zastihl deštík, schováme se v některém muzeu, která jsou pro děti zdarma), Michaelské náměstí, kostel miniritů, náměstí Am Hof a Freyung. Prohlídka zakončená u chrámu sv. Štěpána. Nechybí ani odpočinek na oběd, zmrzku a kafčo.
Odpoledne přejezd do oblasti Schonbrunnu. Zde je možná návštěva zámku, procházka zahradami nebo ZOO. V případě špatného počasí návštěva Technického muzea. 
 
2 den
Dopoledne projdeme zahrady Belvederu, uděláme společné foto a následuje Dunajský park: prohlídka sídla OSN, jedna z nejkrásnějších vyhlídek na město z Dunajské věže. Odpoledne za odměnu děti ocení zábavní park Prater a na závěr dne bude třeba koupit nějakou tu čokoládu nebo tričko v Primarku na okraji města v nákupním centru Gerasdorf, které máme po cestě. 

Vídeň aneb zítra je také den

Fotolia 77699381 XSVídeň, známá jako brána mezi východní a západní Evropou, je přímo napěchovaná historií, kulturou a tradicí. Je tedy s podivem, že většina z nás ji proběhne za jeden den. Jedna památka střídá druhou...

 
 
 
Pojištění
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.