500 Kč, Brno
850 Kč, Ostrava
750 Kč, Praha

Program zájezdu

Školní jednodenní výlet na okraj Vysočiny je nabitý programem a perfektně padne na školní osnovy. Technicko - přírodovědný výlet.

Zámek v Náměšti nad Oslavou odhalí barokní interiéry. Na lodi po Dalešické přehradě si dítka mohou slupnout sváču. Znalosti si rozšíříte v informačním centru v Dukovanech. 

Zámek Náměšť nad Oslavou

Z mostu zámku v Náměšti nad Oslavou zmizely barokní sochy. Odvezli je zakuklení muži, kteří vyskákali za dodávky a sochy naložili a odvezli. 

Čeká je totiž odborná restaurátorská práce, nová fasáda a vylepšování. Na návštěvníky zámku v Náměšti však čekají báječné prohlídkové okruhy, na kterých nic nechybí. Uvidíte zámeckou kapli, arkádové nádvoří, reprezentační prostory, barokní mobiliář a originální tapisérie. Děti zaujme výjimečná expozice o stolování a nově otevřená zimní terasa. 

Naprosto kouzelná je kavárnička, kde se v teplých měsících příjemně ochladíte.

Dalešická přehrada 

Čarokrásné prostředí, tajemné zátoky, temné skály se tyčí nad přehradou. Na lodi si děti odpočinou, nasvačí a načerpají sílu na další část programu. 

Elektrárna Dukovany

je druhou největší jadernou elektrárnou. Informace se děti dozvídají poutavou formou. Děti a studenti mají ve stávajícím infocentru k dispozici nejen dva moderní kinosály, ale setkají se i s některými oblíbenými modely z původního centra.
Na názorných trojrozměrných modelech seznámí s reaktorem, reaktorovým blokem nebo třeba ukládáním použitého paliva. Samostatné místo v expozici má i přehled o jaderné energetice ve světě, tématika jaderné bezpečnosti a vysvětlení základů jaderné fyziky. Informační centrum je vybaveno moderní špičkovou audiovizuální technikou, k dispozici je řada tištěných informačních materiálů.

Další alternativy do programu: 

Mohelenská hadcová step

patří k jedné z nejcennějších v ČR ale v celé Evropě.  Vede tudy pohodová naučná stezka s výhledy na celou oblast, vyhraďte si tak 2,5 hodinky. 

Zámek Budišov

zámek spravuje Moravské zemské muzeum a nyní je zde zpřístupněn veřejnosti obrovský dosti zajímavý zoologický depositář a představuje nejstarší vycpaniny ptáků, savců, ryb i obojživelníků. 

Výlet s radostí prodloužíme na více dnů nebo upravíme dle vašich představ.

Kam pojedeme?

Doplňující Informace

Jednodenni

Autobus

Cena

Cena zahrnuje:

  • Doprava
  • Průvodce
  • Mapa

Cena nezahrnuje:

  • Cestovní pojištění
  • Vstupné

Cestovní Pojištění

Cestovní pojištění sjednáváme u pojišťovny UNION na základě seznamu jmen s daty narození.

Pojišění COVID je dnes možné sjednat, jako každé jiné cestovní pojištění, u všech pojišťoven. 

Dokumenty cestovní pojištění

Kontaktujte nás

Vypňte Vaše jméno.
Vyplňte Vaši emailovou adresu.
Neplatný vstup
Vypňte Vaši adresu.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Zaškrtněte pole nejsem robot na konci formuláře. Děkujeme.

Video

Nevíte si rady? Volejte kdykoliv.

+420 777 197 768

+420 770 655 035

Jak uhradit zájezd

hotově nebo na poště

Bankovním převodem

Jak objednat

Rezervačním formulářem

Emailem: info@ck-zajezd.cz

Náš příběh

Počínaje au-pair v Anglii přes cestování Amerikou při vysokoškolských studiích až po křižování Evropy s našimi syny. Její historii, kulturu, přírodu, zvyky i gastronomii máme s manželem nejraději. Proto cestujeme křížem krážem Evropou. A odhalujeme dětem a studentům tajemství a místa, kde jsme téměř prošoupali podrážky. S kolegy průvodci naladěnými na podobnou notu. V pohodlí a bezpečí dnešní doby.

Kontakt

+420 777 197 768

info@ck-zajezd.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Cestovatelský žurnál. Pohladí. Navnadí. Inspiruje.

Sledujte nás na sociálních sítích: