Zájezd vánoční Vídeň z Brna, jednodenní

Vánoční zájezdy

Vánoční trhy v Evropě. Jednodenní i vícedenní autobusové zájezdy.

Vídeň * Budapešť * Nákupy ve Vídni * Paříž 

vanocnitrhradniceviden

vanocnividenlistopad Když v roce 1294, v době pozdního středověku otevírali radní ve Vídni první vánoční trhy v Evropě, určitě netušili, jakou úžasnou tradici založili. Vůně pečených kaštanů, skořice a svařeného vína... tradiční atmosféra vánoční Vídně pohltí každého.
Termíny: 
Délka: 
Doprava: 
Cena:
15.12., posední místa
17.12. 2017
jednodenní
autobusová
400 Kč
 

Popis

 Program
Jednodenní zájezd do Vídně. Prohlídka města a návštěva několika nejkrásnějších a nejznámnějších vánočních trhů v centru města. 
 
Odjezd z Brna od Bohemy v 7.15 hodin.
Návrat kolem 20.00 hod. 
Nástupní místa: Tišnov, Kuřim, Brno, Mikulov.
 

Seznam vánočních trhů ve Vídni 2016

Fotolia 71307668 XSOd poloviny listopadu do Vánoc se nacházejí v nejkrásnějších místech Vídně vánoční trhy. Můžete se těšit na vůni vánoční cukroví, ochutnat horký lahodný punč nebo pečené kaštany, vídeňské cukroví nebo se jít zahřát do kavárničky a ochutnat vyhlášený Sachrův dort. ...

 
 
Vídeň - coby kamenem dohodil
 
Autobusem jsme ve Vídni coby dup. Půl druhé hodinky a už se blížíme k centru Vídně, kde na nás čekají lákavé vánoční trhy. Více než 10 nádherně zdobených vánočních trhů v centru Vídně.

• V plném proudu od konce listopadu

Od poloviny listopadu až do Vánoc se ta nejkrásnější vídeňská náměstí proměňují v pohádkové vánoční trhy.

• Program zajištěn

Během necelých dvou hodinek (s jednou hygienickou zastávkou) jsme v centru Vídně. K dispozici je náš průvodce, který vás provede celým dnem. Uvidíte nejvýznamnější památky v centru Vídně a čas bude také za pravidelné zastávky na několika vánočních trzích. Nakoupíte poslední dárečky, budete obdivovat romantickou výzdobu a ochutnáte punč. Památky projdete zvenčí. V programu žádné placené vstupy nejsou. Počítejte však s tím, že toalety jsou na většině míst zpoplatněny.

• Vlastní program pro zdatnější

Jste-li již zdatnější turisté a Vídeň trošku znáte, neváhejte a vydejte se po vlastní ose. Otevřou se vám nové obzory. Ochutnáte Vídeň jinak, po svém. V autobuse dostanete mapy a hurá za vlastním programem. Muzeí, výstav, obchodů a kaváren je ve Vídni nepřeberně. Průvodce vám rád poradí, jak se kam dostanete. Nebojte se využít městskou hromadnou dopravu. Metrem se dostanete rychle a pohodlně na druhý konec Vídně a tramvajkou, kroužící kolem centra města si prohlédnete nejkrásnější památky z tepla a pohodlí.

• Pohodička s kamarádkou i výlet pro zamilované

Vánoční nakupování, posezení v kavárničce nebo návštěva některé z desítek (ne-li stovek) uměleckých výstav ve Vídni určitě nebude k zahození. Povznešenou náladu doladíte skvělým punčem a procházkou pohádkově vyzdobeným parkem před radnicí. A ohřát se můžete na radnici, kde v pátek a o víkendu probíhají již tradiční mezinárodní vánoční koncerty.

• Do Vídně s dětmi? Žádný problém.

V naší kanceláři bereme naše vlastní dětičky do vánoční Vídně děti od 3 let. Pokud jsou vaše ratolesti jen maličko zvyklé cestovat, vezměte je na výlet do Vídně.
O program je zaručeně postaráno. Není třeba se držet prohlídky s průvodcem, která by zřejmě dětem mohla připadat nudná. S dětmi si to namiřte například do Přírodovědného muzea, nebo do Domu moří. Odpoledne nasměrujte dítka do dílniček na radnici. Zde si za symbolickou částku děti mohou vytvořit velmi pěkné dárečky. Na cizince jsou tu zvyklí, z jazykové bariéry nemějte strach. Děti to zvládnou hravě. Ohřát se zajděte na mezinárodní adventní zpívání, v prvním patře radnice v nádherném vyzdobeném sále. Vstupné je zdarma a probíhá každý pátek, sobotu a neděli od 15.30 do 19 hodin. Opravdu skvostný zážitek.
Radniční park je navíc vyzdobený jako nádherná vánoční krajina, kde se ve větvích stromů vznášejí obří dárečky, hračky a cukroví.
Nezapomeňte na teplé oblečení, boty a pro jistotu náhradní ponožky a rukavičky. Pokud jsou Vaše dítka neposedy, přibalte jim výjimečně vzít tablet, knížku nebo nějakou jinou zábavu ke zkrácení cesty.
A punč pro děti? I na děti tu myslí a jsou pro ně připraveny dětské punče bez obsahu alkoholu.

• Adventním sobotám se raději vyhněte

Nejezděte v adventní soboty. Jednoduchá rada. 
Soboty jsou narvané turisty a autobusy mají vjezd do centra Vídně pouze na povolení. Do centra města tedy pojedete metrem - což zvedne náklady na zájezd. Na tržištích jsou davy lidí, které vás vláčejí bez rozmyslu tam a zpět. Čekáte pohodu, klid...chcete si v klidu vychutnat vánoční atmosféru? Jeďte ve všední den nebo v neděli. Zážitky jsou nesrovnatelné.
Ano. My také vypisujeme sobotní termíny. :-) Proč?
Protože jsou mezi Vámi takoví nadšenci, kteří si libují v poněkud živější atmosféře a krásné zážitky z výletu si nenechají velkým množstvím klientů pokazit.

• Nezapomeňte si přibalit

 • Peníze. Kolik s sebou?
Záleží na tom co chcete kupovat, kde jíst a co navštívit. Návštěva Vídně se dá absolvovat s minimálními náklady. Počítejte s tím, že toalety jsou v Rakousku na většině míst placené (od 0,5 do 1 eura). Vstupné do objektů se pohybuje od 7 do 20 euro za osobu. Oběd o třech chodech si dáte v restauraci v cenové relaci od 15 euro. Během našeho programu žádné placené vstupy nejsou plánované.
 • Teplé oblečení a nepromokavé botky.
Může a nemusí nás zastihnout takzvaná sněhová břečka. Určitě víte o čem mluvím, tudíž nepodceňujte náhradní ponožky a nepromokavé boty. Podvlíkačky, šála a čepice také nejsou úplně od věci.
 • Telefon
V případě že by jste se zatoulali v romantické vánoční atmosféře, nezapomeňte mít při sobě mobilní telefon a také zprovozněný roaming. V autobuse se dozvíte kontakt na svého průvodce.
 • Fotoaparát - k doložení důkazů o návštěvě Vídně
 • Svačinku, pitíčko
nějaká ta energie ve formě čokolády, toustíku či řízečku nebude k zahození a pitný režim musíme dodržovat i v zimním období
 • Cestovní doklad
do 15 let cestovní pas. Od 15 let postačí občanský průkaz
 • Pojištění
doporučujeme si zařídit cestovní pojištění u kterékoliv nejbližší pobočky pojišťovny nebo na internetu.

Není důležité na zájezdu vidět všechno. Důležité je to, abyste prožili svůj volný čas, který nám svěřujete, podle svých představ, v pohodě a spokojenosti. Abyste si odpočinuli, pobavili se a vraceli se domů příjemně unavení a naladěni na příchod Vánoc. 

Cena zahrnuje: Dopravu autobusem, služby průvodce, barevnou mapu Vídně, časopisy v autobusech. 
Cena nezahrnuje:
Vstupy, cestovní pojištění - lze doobjednat, 24 Kč na osobu.
Vstupné:
V rámci společného programu není třeba hradit žádné vstupy. Od průvodce dostanete doporučení na výstavy a další atrakce.
Cestovní pojištění:
Doporučujeme zařídit cestovní pojištění u Vaší pojišťovny, nebo lze přiobjednat k zájezdu u CK Zájezd. Cena 24 Kč na osobu, pojišťovna UNION.
Doprava:
Moderní, plně vybavené autobusy - klimatizace, DVD, WC, možnost koupi teplých i studených nápojů u řidiče.
Odjezdy:
Brno, Janáčkovo divadlo (Rooseveltova ul. č. 7). Trasa autobusů: Tišnov, Kuřim, Brno, Mikulov a zpět po stejné trase.
Návrat:
Týž den ve večerních hodinách, kolem 20.00
Rezervace:
Pomocí formuláře REZERVOVAT, telefonicky, emailem, nebo sms.
Platba:
Pokyny k úhradě a informace k odjezdu obdržíte na základě objednávky. Zájezd můžete uhradit bankovním převodem nebo poštovní poukázkou na poště.
Ostatní: Na naše zájezdy můžete čerpat příspěvky od zaměstnavatele. Přijímáme také poukázky SODEXHO.
 
 
Nezávazná rezervace zájezdu
 1. Jméno(*)
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Příjmení(*)
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Adresa bydliště(*)
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Vaše datum narození
  Neplatný vstup
 5. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 6. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 7. Název zájezdu(*)
  Vyplňte název zájezdu.
 8. Termín zájezdu
  Neplatný vstup
 9. Další přihlašované osoby
 10. Jména a data narození dalších účastníků
  Neplatný vstup
 11. Budete si přát cestovní pojištění?(*)
  Vyplňte název zájezdu.
 12. Další požadavky
  Neplatný vstup
 13. (*)
  Zaškrtněte pole prosím.

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.

Uspořádejte si svůj zájezd