Zájezd vánoční Paříž a Versailles, vánoční trhy

Vánoční zájezdy

Vánoční trhy v Evropě. Jednodenní i vícedenní autobusové zájezdy.

Vídeň * Budapešť * Nákupy ve Vídni * Paříž 

vanocnitrhradniceviden

Pařížské vánoční trhy nabízejí opravdu nádherný zážitek. Od poloviny listopadu se Paříž začíná měnit na kouzelnou zimní pohádku. Ať už hledáte jedinečný výlet, vánoční nákupy nebo vzrušující návštěvu města, bude zájezd do Paříže během svátečního období nezapomenutelným zážitkem.
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
 
 
momentálně nemáme vypsané termíny
5 denní 
autobusová
vlastní, snídaně
hotel Formule 1
 
 
 
 

Popis

Program:

Vánoční Paříž je přenádherně vyzdobené vánoční město v Evropě. Je načase objevit zvláštní kouzlo Paříže v této roční době. Ulice jsou bohatě vyzdobené, okna obchodních domů ožívají a také ty nejvýznamnější památky v Paříži jsou velkolepě osvětlené. Vánoce se blíží a Paříž připravuje řadu slavností a speciálních akcí pro své návštěvníky. Na programu jsou: památky, vánoční trhy, betlémy, kluziště, přehlídky a koncerty. A těch dobrot k ochutnávání...

1. den

Odjezd z Brna kolem poledních hodin. Trasa vede po dálnici přes Prahu a Plzeň. Večerní návštěva a prohlídka historického města v Bavorsku, Norimberk. Nočním přejezdem přes Německo a Francii se dostáváme do Paříže. Kolem 6 hodiny ranní nás čeká ranní probouzecí přestávka již před branami Paříže.

2. až 4. den

Čeká nás okružní vyhlídková jízda Paříží – Náměstí Bastily, Most bitvy Austerlitz 1805, dále projedeme kolem botanické zahrady a menažerie k domu Arabského světa a kolem katedrály Notre Dame a Latinské čtvrti. Pokračujeme přes Náměstí Svornosti a po třídě Champs Elysees k Vítěznému oblouku, po ulici návrhářských salónů francouzské módy St. Honnore, po bulváru Sv. Maří Magdalény. Zde je k vidění Opera Garniera, náměstí Vendom. Poté vystoupíme u muzea Orsay a přejdeme Tulerijskou zahradou kolem známé Orangerie a Louvru

Některé termíny umožňují vstup do muzeí v Paříži zdarma - jedná se o vždy o první neděli v měsíci v době od října do jarních měsíců.

Další dny pokračujeme ve zkoumání moderních i starobylých památek Paříže. Začínáme s Eiffelovou věží, odtud máme Paříž jako na dlani, následuje venkovní prohlídka Invalidovny, kde je pochován Napoleon I. Bonaparte. Autobusem přejíždíme do Latinské čtvrti k Lucemburské zahradě, uvidíme Pantheon – hrobku známých Francouzů. Projíždíme kolem nejstarší University Francie Sorbony, navštívíme Katedrálu Notre Dame a ostov Cité s prvním královským palácem. Poobědvat můžete v hospůdkách a restauracích v Latinské čtvrti. Také se podíváme k muzeu moderního umění Centre Georges Pompidou a do Břicha Paříže, které je známé ze Zolových románů. Dále pojedeme autobusem do zábavní čtvrti Montmatre – Moulin Rouge, Pigalle, náměstí malířů, basilika Sacré Coeur, noční jízda lodí po Seine s osvětleným městem.

Jeden den bude vyčleněn městečku Versailles a přepychovému zámku. Vstupné 20 euro, do 25 let zdarma. Návštěva zámku a zahrad Ludvíka XIV., neopomeneme také zahrádku Marie Antoinetty a zámečky Trianony. Dále si prohlédneme moderní čtvrť mrakodrapů La Defense,  kde je možnost levných nákupů – výtečných francouzských sýrů a světoznámého vína, luxusní čokolády i módy.

4. den večer

odjíždíme směr Německo, nočním přejezdem do ČR.

5. den

Dojezd do ČR v poledních hodinách.

Program s průvodcem není povinný. Pokud jste v Paříži již ponělikokáté, můžete si vytvořit svůj vlastní program. Průvodce Vám bude nápomocen radou při plánování programu.

Průvodce může posloupnost programu změnit dle počasí a dopravní situace v Paříži. 

Cena zahrnuje:

 • Autobusovou dopravu
 • Služby profesionálního průvodce s oprávněním provázet ve Francii
 • 2 x nocleh v hotelu Formule ve třílůžkových pokojích
 • Cestovní pojištění UNION včetně storna zájezdu
 • Časopisy v autobusech
 • Mapy, informační materiály, tištěný program zájezdu
 • 2 x teplý nápoj během cesty – káva, čaj, čokoláda
 • Zákonné pojištění cestovní kanceláře proti úpadku

Příplatky:

 • Dvoulůžkový pokoj 400 Kč za osobu a pobyt
 • Jednolůžkový pokoj 1400 Kč za osobu a pobyt
 • Snídaně 8 euro za osobu a pobyt. Typické francouzské snídaně, které Vás povzbudí na další den. Snídaně jsou formou samoobslužného buffetu a obsahují: křupavé chlebíčky a briošky, džem, máslo, mléko, cereálie, oříškovo čokoládovou pomazánku a ovocný kompot. K pití káva, džus, kakao. 

Vstupné:

Nepovinné, cca 50 euro na celý zájezd

Cestovní pojištění

Zahrnuto v ceně zájezdu, včetně storna zájezdu. Pojišťovna UNION.

Doprava:

Moderní, plně vybavené autobusy - klimatizace, DVD, WC, možnost koupi teplých i studených nápojů u řidiče, polohovatelné a do uliček vysunovatelné sedačky, časopisy v autobusech.

Odjezdy:

Brno, Jihlava, Praha, Plzeň
Rezervace:
Pomocí formuláře REZERVOVAT, telefonicky, emailem, nebo sms.
Platba:
Pokyny k úhradě a informace k odjezdu obdržíte na základě objednávky. Zájezd můžete uhradit bankovním převodem nebo poštovní poukázkou na poště.
Ostatní:
Na naše zájezdy můžete čerpat příspěvky od zaměstnavatele.
 
 
Nezávazná rezervace zájezdu
 1. Jméno(*)
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Příjmení(*)
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Adresa bydliště(*)
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Vaše datum narození(*)
  Neplatný vstup
 5. Kontaktní telefon(*)
  Neplatný vstup
 6. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 7. Název zájezdu(*)
  Vyplňte název zájezdu.
 8. Termín zájezdu
  Vyplňte termín zájezdu.
 9. Další přihlašované osoby
 10. Jména a data narození dalších účastníků
  Neplatný vstup
 11. Další požadavky
  Neplatný vstup
 12. Zaškrtněte pole prosím.

 

Facebook

Cestovatelský žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.

Uspořádejte si svůj zájezd