Cestovní kancelář Zájezd - školní a skupinové zájezdy a výlety bez starostí

Slovinsko

Jeskyně Postojna a Skočjanské, přímořská letoviska Piraň, jezera Bled a Bohinj, Lublaň a moře. S překvapivě vysokou kvalitou služeb, jazykovou vybaveností a malebnou přírodou.

bled 1

piran 1

×

Chyba

Nezveřejněno
Nechte se překvapit vysokou kvalitou služeb, jazykovou vzdělaností a krásnou přírodou v této malé zemi. Jeskyně Postojna a Skočjanské, přímořská letoviska Piraň, jezera Bled a Bohinj.
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
5denní
autobusová
snídaně 
hotel
 

 

Popis

Program:

Cesta do srdce Slovinska, hlavního města Lublaň, zabere 5,5 hodin... snad také proto je tato destinace často vyhledávanou a navštěvovanou. To, že má co nabídnout posuďte sami.

Nechte se překvapit vysokou úrovní služeb, bohatou kuchyní a krásou přírody Slovinska.

Do programu lze nahrnout návštěvu UNESCO jeskyní Postojna a Skocjan, prohlídkou centra hlavního města Lublaň, prohlídku a ukázkovou drezuru v hřebčíně v Lipici, návštěvu národního parku Triglav, jezera Bled a Bohinj a návštěvu přímořských lokalit Piran, Portorož či Izola. V případě nepříznivého počasí je k dispozici největší aquapark na slovinskémp pobřeží s ohřívanou mořskou vodou - Laguna. Přímořské lokality jsou také vhodné pro uspořádání školy v přírodě. Odpolední animační programy jsou součástí nabídky. Školní zájezd lze uspořádat se 2 nebo více noclehy, dle přání kantorů a dle vybraného programu.

Pojištění: Pojištění lze sjednat od pojišťovny UNION v základní sazbě 18 Kč na osobu a den. Ke sjednání je třeba doložit seznam pojištěných – jména, data narození, bydliště. Seznam stačí doložit týden před akcí. 
Doprava:
Díky dlouhodobým smlouvám s dopravci jsme schopni nabídnout zajímavé ceny autobusové dopravy. Využíváme výhradně moderní autobusy, vybavené klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. Kapacita autobusů je 20, 49, 53, 55, 59 a 77 míst. V autobusech jsou k dispozici časopisy, které si mohou děti odnést. Některé autobusy nabízejí možnost WI-FI zdarma, na území ČR.
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 

 

 

 

 

 

 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Sledujte Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
(*)
Zaškrtněte pole prosím.