Cestovní kancelář zájezd - jednodenní i vícedenní zájezdy Z Brna, školní výlety
Kde byl vězněn král Lví Srdce a proč se mu tak říkalo? Kdo ho našel a vykoupil?  Nebo loupeživý rytíř přepadávající lodě plující po Dunaji. Jak dlouho jsou mniši v Melku, jak se tam dostali a co je jejich úkolem. A jaká tajná přísada se dává do Křemžské hořčice? 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
jednodenní
autobusová
vlastní
 
od 550 Kč

Detaily

Program:
Údolí Wachau je jednou z nejpůsobivějších oblastí podél Dunaje v srdci Rakouska. Pestrá krajina, propracované kamenné zdi s typickými vinicemi, široké pláně a cenné umělecké poklady na obou březích nejkrásnějšího říčního údolí v Evropě. Návštěva tisíciletého benediktinského opatství v Melku, procházka městem Kremž a perlou ve Wachau – městečka Dürnstein.
 
V ranních hodinách odjezd od školy. Dopolední návštěva městečka Dürnstein, po obědě prohlídka opatství Melk. Odpoledne hodinová plavba lodí ze Spitzu do Kremže. Den zakončíme komentovanou prohlídku Kremže. 
 
Lze doplnit návštěvou renesančního zámku Schallaburg.
Odhalme lesk jedné z perel na náhrdelníku zvaném Dunaj

wachau zurnalPředstavme si Dunaj jako náhrdelník Evropy. Navléknuto je na něm mnoho perel. Dýchněme a odhalme dnes lesk jedné z nich.

Údolí Wachau

Nachází se nedaleko Vídně, západním směrem. Od roku 2000 zapsáno na UNESCO. 30 kilometrů dlouhé údolí mezi městy Krems (Kremž) a Melk (česky Medlík).

Pojištění: 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
 
Doprava:
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 6. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 7. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 8. Zaškrtněte ověřovací pole.