Cestovní kancelář Zájezd - školní a skupinové zájezdy a výlety bez starostí
Stavba silnice na nejvyšší horu Rakouska rozhýbala rakouskou ekonomiku a vyzdvihla Rakousko jako ráj turistického ruchu na mezinárodní scéně. Podmanivá a nezapomenutelná příroda i malebné vesnice a městečka. 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
jednodenní
autobusová
snídaně
horský penzion
2 100 Kč, Brno
 

Detaily

Program

Alpské louky a jezera zrána...a odpoledne z očí do očí nejvyššímu Rakouskému velikánu - Grossglockneru u jehož nohou leží ledovec Pasterze. Jedna z nejvíce navštěvovaných oblastí Rakouska - Salzkammergut - Solná komora, vyhlídková silnice na Grossglockner (na druhém místě návštěvnosti památek v Rakousku) s výhledem na ledovec Pasterze, Vysoké Taury a návštěva Salzburgu.

1. den

odjezd v ranních hodinách. 
Návštěva Orlího hnízda v Berchtesgadenu nebo prohlídka Salzburgu. Ubytování v penzionu nebo hostelu se snídaní. 

2. den

Druhý den exkurze na vysokohorskou silnici Grossglockner Hochalpenstrasse. Silnice má 48 km a nabízí jedny z nejkrásnějších panoramat a pohledů v srdci národního parku Hohe Tauren (Vysoké Taury). A to není vše. Po cestě Vás čekají naučné výstavy popisující stavbu silnice, faunu a floru, přírodní poměry, výstava veteránů, vodopády, dětská hřiště a pohodlné restaurace. Konečnou stanicí je vyhlídka císaře Františka Josefa I, ve výšce 2369 m s výhledem na nejvyšší vrchol Rakouska Grossglockner a ledovec Pasterze.

Návrat ke škole ve večerních hodinách.

Cena
 • zahrnuje
  1 x ubytování v horském hotelu, snídaně
  autobusovou dopravu
  služby průvodce
  informační materiály
  pojištění CK proti úpadku
  cestovní pojištění klientů UNION včetně storna zájezdu
 • nezarhnuje
  vstupné 
Pojištění
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.