Cestovní kancelář zájezd - jednodenní i vícedenní zájezdy Z Brna, školní výlety
Věděli jste, že nejstarší koláč světa ve formě dortu prochází z Lince? Prohlídka města Linc a návštěva památníku v Mauthausenu doplněná válečnou historí. 
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Cena:
 
 
 
libovolný
jednodenní
autobusová
780 Kč, odjezdy Brno
700 Kč, odjezdy Praha
950 Kč, odjezdy Ostravsko
800 Kč, odjezdy Pardubicko

Detaily

Program:
Jednodenní autobusový poznávací zájezd Mauthausen a Linz
Dopolední prohlídka památníku v Mauthausenu. Odpolední prohlídka města Linec. Věděli jste, že nejstarší koláč světa ve formě dortu prochází z Lince? Na kopci Postlingberg se tyčí poutní bazilika a vede sem nejstrmější horská evropská železnice. Naleznete zde Zoologickou zahradu a pohádkový svět se zážitkovou jízdou jeskynní železnicí Grottenbahn. Odsud Vás ohromí i velkolepý výhled na celé město a jeho okolí. Zájezd může být zaměřen na válečnou turistiku.
Pojištění: 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava:
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 6. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 7. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 8. Zaškrtněte ověřovací pole.