Školní zájezd Paříž! Paříž! Paříž!

Školní zájezd Francie

Nejžádanější destinace napříč všemi generacemi. Živoucí historie ruku v ruce se zábavou, mořem a zdravou gastronomií. Školní výlety a zájezdy do Francie.
Fotolia eifelka spring
Azuro
Fotolia eifelka spring
Školní výlety do Paříže patří mezi nejžádanější. Paříž totiž nabízí obrovské možnosti, mnoho památek, muzeí, zahrady, obchody, projížďky na lodičkách. Cestu hravě zvládáme s povídáním, soutěžemi, zastávkou v Norimberku a zajímavými filmy a dokumenty.
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
5 denní
autobusová
snídaně
hotely F1
4 000 Kč, Brno

Detaily

Program

1. den

Odjezd z Brna kolem poledních hodin. Trasa vede po dálnici přes Prahu a Plzeň. Večerní návštěva a prohlídka historického města v Bavorsku, Norimberk. Nočním přejezdem přes Německo a Francii se dostáváme do Paříže. Kolem 6 hodiny ranní nás čeká ranní probouzecí přestávka již před branami Paříže.

2. až 4. den

Čeká nás okružní vyhlídková jízda Paříží – Náměstí Bastily, Most bitvy Austerlitz 1805, dále projedeme kolem botanické zahrady a menažerie k domu Arabského světa a kolem katedrály Notre Dame a Latinské čtvrti. Pokračujeme přes Náměstí Svornosti a po třídě Champs Elysees k Vítěznému oblouku, po ulici návrhářských salónů francouzské módy St. Honnore, po bulváru Sv. Maří Magdalény. Zde je k vidění Opera Garniera, náměstí Vendom. Poté vystoupíme u muzea Orsay a přejdeme Tulerijskou zahradou kolem známé Orangerie a Louvru.

Některé termíny umožňují vstup do muzeí v Paříži zdarma - jedná se o vždy o první neděli v měsíci v době od října do jarních měsíců.

Další dny pokračujeme ve zkoumání moderních i starobylých památek Paříže. Začínáme s Eiffelovou věží, odtud máme Paříž jako na dlani, následuje venkovní prohlídka Invalidovny, kde je pochován Napoleon I. Bonaparte. Autobusem přejíždíme do Latinské čtvrti k Lucemburské zahradě, uvidíme Pantheon – hrobku známých Francouzů. Projíždíme kolem nejstarší University Francie Sorbony, navštívíme Katedrálu Notre Dame a ostov Cité s prvním královským palácem. Poobědvat můžete v hospůdkách a restauracích v Latinské čtvrti. Také se podíváme k muzeu moderního umění Centre Georges Pompidou a do Břicha Paříže, které je známé ze Zolových románů. Dále pojedeme autobusem do zábavní čtvrti Montmatre – Moulin Rouge, Pigalle, náměstí malířů, basilika Sacré Coeur, noční jízda lodí po Seine s osvětleným městem.

Jeden den bude vyčleněn městečku Versailles a přepychovému zámku. Vstupné 20 euro, do 25 let zdarma. Návštěva zámku a zahrad Ludvíka XIV., neopomeneme také zahrádku Marie Antoinetty a zámečky Trianony. Dále si prohlédneme moderní čtvrť mrakodrapů La Defense, kde je možnost levných nákupů – výtečných francouzských sýrů a světoznámého vína, luxusní čokolády i módy.

4. den večer

odjíždíme směr Německo, nočním přejezdem do ČR.

5. den

Dojezd do ČR v poledních hodinách.

Jak jinak se dá odjet Paříž:

 • čtyřdenní - s jedním noclehem
 • pětidenní - se dvěma noclehy
 • šestidenni - se třemi noclehy, bez nočního přejezdu
 • s návštěvou Versailles nebo s prohlídkou zámků na Loiře
 • s návštěvou Disneylandu
Cena zahrnuje:
 • Autobusovou dopravu plně vybaveným autokarem - dvd, wc, klimatizace, kávovar, mikrofon, polohovatelné sedačky
 • Služby profesionálního průvodce
 • 2 x nocleh ve dvou nebo třílůžkových pokojích Formule 1
 • Cestovní pojištění UNION včetně storna zájezdu
 • Časopisy v autobusech
 • Mapy, informační materiály
 • Zákonné pojištění cestovní kanceláře proti úpadku UNION

příplatky možné:
 • Jednolůžkový pokoj 1 400 Kč za osobu a pobyt
 • Snídaně 250 Kč na osobu a pobyt
 • třílůžkový pokoj - sleva 400 Kč na osobu a potyt
Pojištění
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.

 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.