Cestovní kancelář Zájezd - školní a skupinové zájezdy a výlety bez starostí

Benelux

Brusel, Gent, Bruggy a Antverpy., větrné mlýny... Všudy příomný sýr Gouda. A ty nejlepší hranolky, wafle a belgické pralinky na světě.

brusel

DSC08774

brusel
Brusel - hlavní město Evropy. Honosné Antverpy, Gent a Bruggy. Skvělé hranolky s destíkami omáček, bezkonkurenční waffle na sto způsobů, čůrající chlapeček i holčička, plavba lodí po kanálech starobylých měst.
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Vstupné: 
Cena:
libovolný
5 denní
autobusová
vlastní
zahrnuto v ceně
od 4 500 Kč 

Detaily

Program:
Pětidenní školní autobusový zájezd do Belgie.
 
1. den 
Odjezd v odpoledních hodinách z ČR. 
 
2. den až 3 den
 
Návštěva Bruselu. Měst Bruggy, Antverpy a Gentu. Prohlídka bojiště Waterloo a přilehlých expozic.
 
5. den
Dojezd do ČR kolem poledních hodin.

Brusel

hlavní město Belgie a Evropy. Sebevědomé, bizarní a byrokratické. Kontrastní město. Lehce dostupný, díky své poloze v centrální Evropě. Mezinárodní a kontrastní metropole. Mozaika jazyků, kultur a tradic. Domov EU, NATO a dalších mezinárodních organizací. Nejslavnější atrakcí je krom čůrajícího chlapečka náměstí Grand Place, zapsané na seznamu UNESCO

Antverpy

Známé svým pulsujícím nočním životem, funky bary, restauracemi a mnoha festivaly. Antverpy milují umění. 400 let po narození Rubense stále sledujeme jaké stopy zde tento geniální malíř zanechal. Město si mimo jiné stále zachovává středověké srdce s dlážděnými uličkami.

Bruggy

Historické centrum Brugg je zapsáno na seznamu UNESCO a je plné zajímavých míst. Snadno je projdete pěšky nebo projedete lodičkou po klidných kanálech. Město plné architektonických pokladů, folkloru, čokolády a obchodů s krajkou.

Gent

Zeptáte-li se Belgičanů, kam chtějí cestovat ve své zemi, mnozí odpoví Gent. Přátelské nenáročné město plné studentů, vibrující energií. Pod bedlivým dohledem hradu Gravensteen se město chlubí Operou, 18 muzei, 100 kostely a více než 400 historickými budovami.
 
 
 
Pojištění: 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
 
Doprava:
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 
 

 

 

Další články z našeho Cestovatelského žurnálu

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.