Kolektivní zájezd: Schloss Hof, Bratislava a plavba na Děvín

Školní zájezd Rakousko

Malebná preciznost a vřelá pohostinnost rakušanů. Podtržena pravým vídeňským řízkem a tradiční kávou pro paní učitelku. Školní výlety a zájezdy do Rakouska.
DSC09073
 
Barokní rezidence Evžena Savojského Schloss Hof, Bratislava plavba lodí na Děvín. 
 
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Cena:
libovolný
jednodenní
autobusová

Detaily

Program

Jednodenní kolektivní autobusový výlet. 

Projdeme si Schloss Hof v Rakousku. Bývalá rezidence Evžena Savojského, Marie Terezie a Josefa II. V rozlehlém areálu na plože 50 hektarů najdete expozice přizpůsobené školním dětem. Mini ZOO, výběhy pro koně, ovce i velbloudy i moderní dětské hřiště. Barokní divadlo, kde se mohou děti převléknout do kostýmů. Odpoledne přejedeme do Bratislavy. Uděláme si okružní procházku centrem. Odpočinek nás čeká na lodi, při plavbě na Děvín

Nádhernými výhledy na soutok Moravy a Dunaje zakončíme den. 

Návrat kolem 20.00 hodiny.

Na zámku Schlosshof jsou připravené programy: 

Paruky, vějíře, menuet

Obléci se do nádherných kostýmů, tancovat či zahrát si divadelní představení. To vše je možné během této interaktivní prohlídky. A kdo by si nepřál stát se na chvíli princeznou či princem?

Na tajné cestičce

Pohled do zákulisí zámku. Dobrodružství a napětí jsou ve vzduchu. Objevíte skryté chodby pro služebnictvo, tajemné pivní sklepy, podzemní chodbu dlouhou 110 metrů.

Ve službě prince

Zámek z pohledu služebnictva
Po krátké prohlídce zámku bude návštěva řemeslné dílny, zahrady a poskytne obraz o každodenním životě služebnictva prince Evžena. V hrnčířské a košíkářské dílně se dozvíte, které práce museli být kdysi vykonávané a jak fungovalo zásobování zámku.

Od ovoce k bylinkám - Bádání v přírodě

V barokním parku a v dalších zahradách bude řeč o fascinujících léčivých rostlinách, jedlých květech a bylinkách. Každý účastník dostane drobnost na památku.

Pohádkový Schloss Hof - zábava v dětském divadle

Napínavý příběh přenese děti do světa princezen a princů. V barokním divadle budou nejen diváky, ale aktivně se zapojí do divadelního dění. A pohádka se stane skutečností.

Barokní život na zámku

Jak žila Marie Terezie a Josefa II? Kde byli ubytovaní hosté Evžena Savojského? Proč na zámku nejsou žádné koupelny?

Princovi Evženovi po stopách

Hádanková rallye v zámeckém areálu
Po krátké prohlídce zámku děti prozkoumají terasovitou zahradu a statek. Připravené kvízové otázky, které musejí děti samy odpovědět. Na vítěze čeká překvapení.

Vyrábění barokních doplňků

Nechte se během prohlídky inspirovat životem na zámku, stolováním i módou. Získané dojmy přetvoříte v tvořivé dílně na vkusné barokní doplňky, které zůstanou jako vzpomínka.

 

Pojištění
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.