Kolektivní zájezdy Hrady Dolního Rakouska

Školní zájezd Rakousko

Malebná preciznost a vřelá pohostinnost rakušanů. Podtržena pravým vídeňským řízkem a tradiční kávou pro paní učitelku. Školní výlety a zájezdy do Rakouska.
Vede opravdu tajná chodba z Mikulova na hrad Falkenštejn? Na co sloužily vodní příkopy? Vše se dozvíte na výletě do Dolního Rakouska. Ohromí vás nedobytnost a krása hradů Dolního Rakouska, kterých je zde na 300.
 
Termín:
Délka: 
Doprava:
Cena:
libovolný
jednodenní
autobusová

Detaily

Program
Jednodenní kolektivní autobusový poznávací zájezd za krásami Dolního Rakouska. Vede opravdu tajná chodba na hrad Falkenštejn a na co sloužily vodní příkopy? To vše vám povykládáme a také si ukážeme krajinu Dolního Rakouska, hrady a zříceniny, představíme stručně dějiny Rakouska ve spojitosti s našimi dějinami, Babenbergy a Habsburky a vliv těchto mocných rodin na politický vývoj v Evropě. Dozvíme se co rádi Rakušané jedí a můžeme také ochutnat jejich kulinářské speciality a porovnat národní zvyklosti. Zajímat nás můžou také známé osobnosti, politická situace, základní zeměpisné údaje.

Na tomto výletě ohromí nedobytnost a krása hradů Dolního Rakouska. Mezi nimi uvidíte, Raabs - rozsáhlý středověký hradní komplex, jehož historie sahá do 10. století, Heidenreichstein nejkrásnější vodní hrad v držení hrabat Kinských, nikdy nedobytý hrad Rappotenstein a zámek Rosenburg, patřící k nejkrásnějším svého druhu v Rakousku.

Pojištění
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 
 
 
 
 
 
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.