Školní zájezd Osvětim, Krakov, Vělička, dvoudenní

Školní zájezd Polsko

Válečná historie celé Evropy z míst, kterých se nevíce týkala. Královský důl a nádhera solných dolů ve Věličce patřící na seznam UNESCO.

Fotolia krakov

Pixmac000068775405

V Krakově mají také draka. Jako Brňáci. Navíc malebné středověké centrum a výtečné pirohy za babku. V solných dolech permoníky, ochutnávku soli a vtipnou průvodkyni Elišku. Dost důvodů k návštěvě Polska.
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
 
 
 
libovolný
2 denní
autobusová
snídaně
3* hotel
1 600 Kč, Brno
2 000 Kč, Praha
1 500 Kč, Olomouc
1 650 Kč, Pardubice

Detaily

Program

Pohnuté dějiny a dramatické příběhy Polska z úst zapálených průvodců.
Dvoudenní zájezd do Polska spojený s návštěvou památníku v Osvětimi a Březince, solných dolů ve Věličce a královského města Krakov. Cestu zpestří dokumentární filmy a výklad průvodce.

Školní výlet do Polska:

1. den

Ranní odjezd od školy. Během cesty si uděláme jednu probouzecí přestávku. Dopolední příjezd do Osvětimi, prohlídka areálu památníku koncentračního tábora v doprovodu místních česky mluvících průvodců. Po prohlídce areálů v Osvětimi a Březince nás autobus převeze do Věličky, kde navštívíme solné doly, zapsané na seznam UNESCO.

2. den

Po vydatné snídani druhý den se vydáme do Krakova, kterému bude patřit téměř celý den Také zde na nás čeká fundovaný průvodce, který nám ukáže nejvýznamnější památky v centru města, dozvíte se o historii Poláků, slavných osobnostech a ochutnáme místní kulinářské specialitky. Odpolední odjezd do republiky nám zpříjemní návštěva kalvárie Žebřidovské, která patří pod patronát UNESCO.

Návrat v podvečerních hodinách.

To nej z Malopolska

DSC 0180Kaple vytesaná ze soli a telefonní signál 120 metrů pod zemí. Krakovský drak a jeskyně Dračí jáma. Rodný dům Jana Pavla II jedno z nejvíce srdcervoucích míst na světě - Osvětim. Vše pod patronátem...

 

Cena zahrnuje
 • 1 x ubytování v příjemném rodinném hotelu se snídaní
 • autobusovou dopravu
 • služby průvodce
 • služby místních průvodců v Osvětimi a Věličce
 • pronájem sluchátk v Osvětimi
 • informační materiály
 • pojištění CK proti úpadku
 • cestovní pojištění klientů UNION včetně storna zájezdu
Nezahrnuje
Vstupné do objektů: solný důl Vělička, případně rodný dům Jana Pavla II, Fabryka Oskara Schindlera a další muzea. Ceny dle aktuálních ceníků. Kantor obdží na místě doklad. 
 Pojištění
 Cestovní pojištění je zahrnuto v ceně zájezdu. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.