Kolektivní zájezd Ostřihom, Vyšehrad, Szentendre

Maďarsko

Budapešť, Ostřihom, Györ, Szentendre. Mimořádné výhledy. Plavby lodí. Kvalitní služby a dostupné ceny. A to vše takříkajíc za rohem.

Budapest 45103320

visegrad

vysehrad
První den nádherná Budapešt. Druhý den: Renesanční palác a středověká tvrz ve Vyšehradu. V Ostřihomi počínají dějiny Maďarska. Křest prvního krále Štěpána.  Na závěr umělecká kolonie Szentendre. Památky i příroda Budapešti a okolí.
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
2 - 3 denní
autobusová
snídaně, vlastní
3* nebo 4* hotel
od 1 600 Kč

Detaily

Program:
Poutavá výprava do středověku pro skupiny a firemní kolektivy.
 
První den navštívíme Budapešť a její nejznámější památky. Plavbou lodí jsou studenti vždy nadšení. Druhý den se podíváme na skvělezrekonstuovaný středověký hrad ve Vyšehradě. Prohlídka popisuje běžný život ve středověku, například ve funkční kuchyni se dodnes vaří. Na zahrádce pěstuje ovoce, které můžete při procházce ochutnat. Není jiné místo, na které by byli Maďaři více hrdí, než je Ostřihom. Největší bazilika Maďarska, dřívější hlavní město. Místo křestu prvního maďarského krále Štěpána I. Uherského. Na závěr se podíváme do milé bohémské kolonie, plné obchůdků, kavárniček a uměleckých předmětů od místních umělců. Oblibené místo pro rekreaci - Szentendre.
Pokud by jste chtěli navštívít vyhlášený skanzen v Szentendre, přidejte jeden den navíc.
Pojištění: 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava:
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.