Kolektivní zájezd Budapešť s plavbou lodí. Dvoudenní.

Maďarsko

Budapešť, Ostřihom, Györ, Szentendre. Mimořádné výhledy. Plavby lodí. Kvalitní služby a dostupné ceny. A to vše takříkajíc za rohem.

Budapest 45103320

visegrad

Budapest 62147933
Krásné výhledy, procházka městem, plavba lodí, návštěva parlamentu a mumifikovaná 1 000 roků stará pravá ruka prvního maďarského krále. Kvalitní služby a dostupné ceny. To je dnešní Budapešť.
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
2 denní
autobusová
snídaně, vlastní
3* hotel
od 1 100 Kč

Detaily

Program:
Dvoudenní autobusový zájezd do Budapešti doplněný plavbou lodí po Dunaji. Velkoměsto na Dunaji nabízí mnoho způsobů vyžití a poznání pro školáky i studenty.

1. den

Ranní odjezd. Dopolední příjezd do Budapešti. První místo, které navštívíme bude Gellertův vrch s Citadelou. Právě odtud máme celou Budapešť až k Margaretinu ostrovu jako na dlani, odtud přehlédneme téměř celé centrum i pobřeží UNESCO s Parlamentem a Budínský vrch. Následuje návštěva tržnice uprostřed města. Prohlídka centra města s průvodcem, procházka po pobřežní promenádě až k Řetězovému mostu. Možnost plavby lodí po Dunaji s překrásnými výhledy na Parlament a Budínský vrch. Ubytování v hotelu.

2. den

Po snídani se přesuneme do oblasti Varosliget (Městský sad). Oblast nabízí mnoho různých způsobů vyžití pro děti. V oblasti lze také navštívit historický cirkus, Muzeum krásných umění, Dům umění, nebo podniknout procházku v místním nádherném parku a zahradě a obdivovat hrad Vajdahunyad. Odpolední přesun autobusem na Hradní vrch. Procházka po oblasti Budínského vrchu, prohlídka Rybařské bašty, chrámu sv. Matyáše, prohlídka starobylých uliček a hradu, nádherné výhledy završí návštěvu překrásné a barevné Budapešti. Na Budínském hradu doporučujeme návštěvu rozsáhlého Labyrintu, který nadchne menší děti i středoškolské studenty. Na výjezdu z Budapešti lze zařadit zastávku v nákupním centru, kde se dají výhodně nakoupit místní pochutiny (klobásy, sýry, víno, paprika) a svačinka na zpáteční cestu.

Návrat ke škole ve večerních hodinách.

Do programu lze zapojit:

 • návštěvu Parlamentu
 • plavbu lodí
 • prohlídku tajemného Labyrintu
 • Matyášův kostel
 • Dům teroru - válečná historie
 • významnou evropskou ZOO
 • návštěvu Tropicaria
Pojištění: 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava:
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.