Kolektivní zájezd Toskánsko - Florencie, Pisa, Benátky

Školní zájezd Itálie

Epicentrum Ŕímské říše, místo zrození renesance. Skvělá pizza a na stovky druhů nejlepší zmrzliny. Za školní výlet do Itálie vás budou studenti nosit na rukou.
 

Fotolia 52502738 XS

Fotolia 44298623 S

Fotolia 61838636 XS
Sídlo upírů ze sáhy Twilight - Voltera. Půvabná Florencie. Šikmá věž v Pise. Benátky. Toskánsko je slavné úložiště památek a zážitků. Ukážeme si skryté cestovatelské drahokamy těchto míst. Neuniknete citelnému dotyku historie.
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
6 denní
autobusová
snídaně, vlastní
3* hotel
od 6 500 Kč

Detaily

Program:
Jeden z nejkásnějších zájezdů pro kolektivy, skupiny a firmy. 
 
Nádherné scenérie. Kopce poseté pevnostmi a vinicemi, mohutně vzrostlé cypřiše. Toskánsko je slavné úložiště památek a zážitků. Ukážeme si skryté cestovatelské drahokamy těchto míst a vaše cesta do Toskánska se stane jedinečnou.
Florencie inspirovala mnoho malířů, spisovatelů a dalších umělců k tvorbě jedinečných děl. Poznejte, čím světové umělce uchvátila italská metropole, kolébka renesance. Středověké ulice připomínají tisíce příběhů a kostely a muzea jsou největším světovým úložištěm renesančního umění.
Pisa - nedostatek finančních prostředků během staletí zabránil demolici a nové výstavbě a zanechal město ve fantasticky zachovalém stavu. Záviděníhodné je portfolio dobře udržovaných románských a gotických staveb. Vzdělání je hnacím motorem v Pise již mnoho století a studenti celé Itálie soutěží o místa na elitních vysokých školách.

Město Lucca se zalíbí každému. Ukrytá za impozantní renesanční zdí, lomené uličky, líbivá náměstí a stinné promenády ji dělají perfektní k pěší prohlídce.
Spisovatelka Stephanie Meyerová považovala Volterru za ideální místo pro náročný vkus hlavního upířího klanu planety a umístila sem část děje velmi populární knižní série Twilight.

15 věží opevněného kopce města San Gimignano připomíná středověký Manhattan. Výletníky láká citelný pocit historie, neporušené středověké uspořádání ulic a kouzlo venkovského prostředí.

1. den

Odjezd z Brna v odpoledních hodinách směrem Rakousko. Nočním přejezdem přes Alpy se dostáváme do Itálie.

2. den

V ranních hodinách příjezd do Florencie. Zde nás čeká prohlídka města: St. Marie Novela, sídlo vyhnaných papežů po koncilu v Kostnici, bazilika San Lorenzo (farní kostel rodu Medici), katedrála Santa Maria del Fiore, Baptisterium San Giovanni, Rodý dům Dante Alighieriho, projdeme staré tržiště, procházkou kolem Mercata s fontánou del Porcellino, piazza della Signoria, palác Vechio, most Ponte Vechio, galerie Uffici (možnost návštěvy), pokračujeme k paláci Pitty preš řeku, vyhlídka na Florencii, náměstí Michelangela. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování.

3. den

Ráno odjezd směr město Lucca - Toskánský Jeruzalém, románsko - gotická katedrála San Martino, Amfiteátr, zachovalé městské hradby, románský kostel San Michele, kostel San Frediano a další. Rodný dům Giacomo Pucciniho. Kolem poledne se přesuneme do města Pisa a navštívíme místní památky: Piazza dei Miracoli (UNESCO), šikmou věž, Piazza dei Cavalieri a další. V podvečer odjezd na ubytování.

4. den

V rannícho hodinách odjezd do Sienny (UNESCO), rodný dům Kateřiny ze Sieny - světice, náměstí Campo (dostihy), katedrála Nanebevzetí Panny Marie - Duomo di Siena, po poledních hodinách odjezd na ochutnávku vín a sýrů. Odpoledne přejezd do města Volterra, večerní město San Gimignano, možnost večeře.

5. den

Poslední den nás čeká prohlídka Benátek. Nočním přejezdem do ČR

6. den

návrat do ČR v ranních hodinách

Pojištění: 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava:
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.