Kolektivní zájezd Řím a Vatikán

Školní zájezd Itálie

Epicentrum Ŕímské říše, místo zrození renesance. Skvělá pizza a na stovky druhů nejlepší zmrzliny. Za školní výlet do Itálie vás budou studenti nosit na rukou.
 

Fotolia 52502738 XS

Fotolia 44298623 S

Fotolia 44298623 S
Baví vás antika? Názorné ukázky nejlépe v Římě. Historie, duch lidského génia a horké polední slunce se spikly, aby se Řím stal jedním z nejvíce svůdných a vzrušujících měst světa. Výtvarné umění a skvělé jídlo. Zatímco historie se odráží všude, žije moderním životem naplno. Kopule Vatikánu baziliky sv. Petra připomíná připomíná přítomnost papeže.
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
5 denní
autobusová
snídaně, vlastní
3* hotel
od 4 500 Kč

Detaily

Program:
Kouzelný, romantický, svůdný, poutavý, nabitý programem a informacemi. S Italským šarmem a delikatesami. Takový je zájezd do Říma a Vatikánu pro skupiny a firemní kolektivy.

1. den

Odjezd z Brna kolem poledních hodin. Přejezd do Itálie.

2. den

První den navštívíme Vatikánská muzea s obrazárnami a Sixtínskou kapli, Svatopeterské náměstí, chrám sv. Petra, kopuli a hroby papežů. Večer přejezd do hotelu u Říma, ubytování.

3. den

Po snídani odjíždíme opět ke zkoumání Říma . Tiberský ostrov - ostrov mezi dvěma mosty, leží na řece Tibeře v centru města Říma, Circus Maximus - se svými rozměry 600 x 200 metrů byl největším cirkusem, s kapacitou 320 000 diváků, závodiště nechal rozšířit Julius Ceasar, Colosseo (Koloseum) - největší amfiteátr, který byl v římské říši postaven, pochází z let 70 n.l., z dob římského císaře Vespiana, dokončena 80 n.l. za Tita. Původně pro 50 000 sedících diváků často používáno pro gladiátorské západy a veřejné podívané, popravy, zápasy s divou zvěří. Kolem poledne možnost oběda v ceně cca 10 euro - typické římské menu. Po obědě Forum Romanum - náměstí mezi pahorky Kapitol a Palatin, kterým prochází hlavní římská cesta Via Sacra. Kapitol - nejznámější se sedmi římských pahorků, Benátské náměstí - Mussoliniho sídlo a balkon, Socha Mojžíše od Michalengela Buonarrotiho, hrob sv. Cyrila.

4. den

Po snídani v hotelu odjezd směr Andělský hrad - monumentální kruhová stavba v Římě (též Hadriánovo mauzoleum), papežská pevnost spojená s Vatikánem tunelem, rezidence a vězení. V současné době muzeum, Piazza Navona - Fontána Čtyř řek, čtvercové středověké náměstí, náměstí Piazza della Rotunda - Pantheon. Zde si dáme oběd. Návštěva největší zmrzlinárny v Římě - 150 druhů, Fontana di Trevi - barokní fontána, voda přitéká podzemním kanálem, Piazza di Spagna - Španělské schody, kostel Trinita dei Monti, villa Borgheze.

Večer odjíždíme směr Německo, nočním přejezdem do ČR.

5. den

Dojezd do ČR v poledních hodinách.

Pojištění: 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava:
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.