Kolektivní zájezdy Benátky

Školní zájezd Itálie

Epicentrum Ŕímské říše, místo zrození renesance. Skvělá pizza a na stovky druhů nejlepší zmrzliny. Za školní výlet do Itálie vás budou studenti nosit na rukou.
 

Fotolia 52502738 XS

Fotolia 44298623 S

Na otočku do Benátek. Ve jakoukoliv roční dobu. S noclehem nebo bez něj. Noblesa, masky, nádherná architektura, plavba gondolami.
 
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
6 denní
autobusová
snídaně, vlastní
3* hotel
 

Detaily

Program:
Noblesní kolektivní zájezd do Benátek.
 
1. den

20.00 odjezd z Brna, od Janáčkova divadla. Možnost nástupu: Tišnov, Kuřim, Mikulov.

2. den

kolem 6 hodiny ranní přijíždíme k branám Benátek. Během všedních dnů není v Benátkách příliš mnoho turistů, což nám ulehčí pohyb po Benátkách a nabízí možnost poznat více památek během programu. Poznáte benátské domy a typické paláce, gondoly, masky a karneval, historii, módu, typické zboží a kulinářské speciality.

Poznávat Benátky můžeme začít například na Náměstí Sv. Marka (Piasa San Marco), což je považováno za hlavní náměstí Benátek, tradici má již od 9. století. Zde naleznete Dóžecí palác (Palazzo Ducale), z 9 století. Campanilu, zřícenou a znovu obnovenou v roce 1902, věž vysoká 98, 5 m, sloupy sv. Marka a sv. Theodora. Bazilika sv. Marka má půdorys řeckého kříže, v původní bazilice bylo uloženo tělo sv. Marka. Nenechte si ujít mozaiky v atriu, klenotnici, kopuli Nanebevstoupení s Svatodušní kopuli. V labyrintu uliček uvidíme Divadlo La Fenice, přepychový barokní kostel San Moise, palác Contarini del Bovolo.

Další čtvrť kterou projdeme je San Polo, s mostem Ponte di Rialto, který je dominantou na většině fotografií. Nenecháme si ujít rialtské trhy, které fungují již několik staletí. Koupíte zde křehkou zeleninu a ryby a další mořské živočichy. Santa Maria Dloriosa dei Frari - obrovský strohý gotický kostel

Nesmíme zapomenout na tajemnou Lagunu, plnou ostrovů. Burano - krajkářský ostrov a Torcello, Murano - centrum sklářského průmyslu, San Michele - hřbitovní ostrov, Lido, San Servolo a další.

Dostanete také prostor pro vlastní program, kávičku či malé nákupy. Během dne potkáváme spoustu karnevalových masek, kostýmů a figurín.

Program s průvodcem není povinný. Od průvodce obdržíte další tipy na prohlídky památek, pokud jste se rozhodli jít si vlastní cestou.

Kolem 20 hodiny odjíždíme z Benátek, návrat kolem 6 hodiny ranní.

3. den

Dojezd do ČR v ranních hodinách do Brna.

Pojištění: 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava:
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.