Kolektivní zájezd Jižní Francie, Azurové pobřeží a Monaco

Francie

Paříž, údolí Loiry, magický Disneyland, Andělská zátoka, Provance. Nejžádanější destinace napříč všemi generacemi. Živoucí historie ruku v ruce se zábavou, mořem a zdravou gastronomií.
Fotolia eifelka spring
Azuro
Pestrý zájezd kombinující památky, nádhernou přírodu a každodenní koupání v moři na Francouzské riviéře. Naše cesty povedou do Monaca, kde navštívíme Monte Carlo, na Azurové pobřeží, do Grand kaňonu Verdon, k jezeru Sainte Croix, do Andělské zátoky či Nice a Sainte Tropez.
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
5 denní
autobusová
snídaně, vlastní
hotel Formule 1
od 4 400 Kč

Detaily

Program:
Jeden z nejkrásnějších zájezdů pro kolektivy a skupiny. Příroda, památky, výhledy, koupání v azurovém moři. 

1. den

Odjezd kolem poledních hodin. Přejezd přes Rakousko a Itálii do Monaca.

2. den

V ranních hodinách příjezd do Monaca. Návštěvou Monackého knížectví, druhého nejmenšího státu na světě začínáme naše cestování a poznávání. Obdivovat můžeme také okruh Monaco, kde se koná Velká cena Monaca Formule 1. Odpoledne návštěva Oceánografického muzea. Muzeum patří mezi nejstarší a největší na světě. Odpočínek v zahradách, prohlídka města s průvodcem. Možnost koupání v moři. 

3. den

Po snídani a zaslouženém odpočinku odjíždíme ke Grand kaňonu - Kaňon Verdon. Verdon je 166 km dlouhá řeka jejíž největší chloubou je impresivní kaňon - jeden z nejhlubších v Evropě. Možnost koupání. V podvečer návštěva slavného města Sainte Tropez, ležícího již na Francouzské Riviéře. Prohlídka exteriéru četnické stanice. Večer odjezd do hotelu.

4. den

Po snídani odjezd do francouzského města Nice. Zde nás čeká procházka po překrásném Azurovém pobřeží, zátokou Andělů. Kopec Chateau, úchvatné výhledy.
Odpoledne možnost koupání a odpočinku na plážích. Večerní odjezd přes Itálii a Rakousko směr Česká republika.

5. den

Dojezd do ČR v odpoledních hodinách.

Pojištění: 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava:
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.