Reference Zuzana Gardášová

4.6. 2015, Zuzana Gardášová, Orlí hnízdo, školní výlet

Dobrý den, paní Malíková, konečně se dostávám k tomu, abych Vám napsala pár slov o našem zájezdu a připojila pár fotografií.
Ranní odjezd se zdařil na výbornou, dětem zvonily budíky i mobily všech jejich členů domácností. Cestu nám hned od začátku zpestřoval milý pan průvodce, který měl jednak výborný smysl pro humor a jednak byl vysoce odborně zdatný:-).Počasí nám přálo, nebe téměř bez mráčků celý den. Všechno klaplo, tak jak mělo, bus na Orlí hnízdo, odjezdy autobusu, rozchody dětí. Vždy se vrátili všichni přesně a bez úhony:-).

Největší zážitek jsme měli z vrcholku Orlího hnízda, fotili jsme jako o závod. Někteřým se ani nechtělo odjíždět zpět dolů. Ale čekal nás Salzburg... Tam jsme povolili rozchod, aby si žácci užili nakupování. Samozřejmě vítězily Mozartovy koule a další pochutiny, i když některé dámy si odvážely i bižuterii.
Na zpáteční cestě jsme předpokládali větší únavu u dětí, ty nás ale rychle vyvedly z omylu:-). Přijeli jsme téměř přesně v dohodnutou dobu, spokojení, plní dojmů a zážitků. Takže SUPER!!!!!!
Chtěla bych Vám tímto moc poděkovat za zprostředkování tohoto jedinečného zážitku a za výbornou spolupráci během přípravy zájezdu.
Pokud budete mít další zajímavé výlety pro žáky, nebráníme se další spolupráci zase za rok:-):-).
Fakturu jsem dala do kanceláře k proplacení.Ra
Připojuji i pár fotografií.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Gardášová Zuzana
 
gardasova w
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi