Soutěž o turistického průvodce

Jak na to? 

Užít si cestování. Poznat co nejvíce a zůstat celí? Jen čtěte! Pobaví i zkušeného cestovatele. 

Fotolia 83198044 XS

Fotolia 68875739 XS

Školní zájezdy 2SOUTĚŽ O TURISTICKÉHO PRŮVODCE BUDAPEŠTÍ za tip v komentáři na Facebooku. 

Ročně polykáme s malými školáky i studenty tisíce kilometrů po celé Evropě. Mezi nejnavštěvovanější cíle patří i Maďarsko. 

👉Uměli byste vyjmenovat 3 názvy maďarských lázní? A s kým byste je chěli absolvovat?👈

 

Ze správných tipů V KOMENTÁŘI u tohoto příspěvku vylosujeme 30. 3. 2018 ve 12:00 vítěze TURISTISKÉHO PRŮVODCE BUDAPEŠTÍ📙🍯.

Děkujeme za sdílení #cestovnikancelarzajezd

Princip soutěže

  • Napište názvy 3 maďarských lázní do komentáře k tomuto příspěvku na FB
  • Dejte příspěvku like👍
  • Můžete označit někoho, s kým byste rádi do lázní jeli

Platí pouze jeden neupravený soutěžní komentář od jednoho soutěžícího. Ze správných tipů vylosujeme jednoho výherce. Soutěžní komentáře vkládejte k příspěvku na Facebooku do 30.3. 2018, 12:00

Účast v soutěž

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let, která splní pravidla a podmínky soutěže. Platí pouze jeden neupravený komentář od jednoho uživatele.
Soutěž probíhá od doby zveřejnění soutěžního příspěvku na FB profilu Autobusové zájezdy po Evropě, cestovní kancelář až do 30.3. 2018, 12:00

Vyhodnocení

Výherce soutěže bude vyhlášen na základě splněných pravidel soutěže a zveřejníme ho v žurnálu na http://www.ck-zajezd.cz/cestovatelsky-zurnal/.

Předání výhry

Zveřejněný výherce nás musí kontaktovat prostřednictvím výherního facebookového profilu a přes něj nám zaslat zprávu pro ověření své identifikace. Poté ho budeme kontaktovat, abychom s ním dohodli detaily předání výhry. Pokud si výherce nepřevezme svoji výhru do smluveného termínu výhra propadá ve prospěch organizátora soutěže.

Všeobecné podmínky

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Veškeré nepřevzaté výhry propadají organizátorovi soutěže.
Organizátor nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění než ta, která jsou uvedená v těchto pravidlech soutěže. Reklamace výher je vyloučena. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech údajů. Účastníci porušující nebo obcházející tato pravidla mohou být ze soutěže kdykoliv vyřazeni nebo jim může být odmítnuto právo na výhru či její uplatnění. Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady v odůvodněných případech pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit, odvolat anebo zrušit.

Účastí v soutěži projevuje každý účastník svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor soutěže je oprávněn bezplatně uveřejnit jména výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu jednoho měsíce od ukončení této soutěže. Uvedený souhlas se uděluje dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu.

Facebook není pořadatelem soutěže.

 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Sledujte Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Pro pokračování prosím potvrďte souhlas se zpracováním osobních udajů
zpracováním osobních údajů
(*)
Zaškrtněte pole prosím.

Uspořádejte si svůj zájezd