Křížem krážem Švýcarskem

Podívejte se do minulosti - hedvábně jemná čokoláda, kukačkové hodiny a jódlování. A dnes: moderní Švýcarsko, země 4 jazyků a vznešená zkušenost. Hlavní město Bern a jeho středověké Staré město, hluboce germánská Bazilej se svojí odvážnou architekturou, nákupy v Ženevě a střešní bary v Curychu.


Matterhorn - symbol Švýcarska
jsou neoddělitelně svázané. Kolosální hora ve tvaru pyramidy. Říká se o ní, že je nefotografovanější horou světa. V blízkosti se nachází Malý Matterhorn, který lehce dosáhnete lanovkou.
Zámek Chillon
skalní zámek na břehu Ženevského jezera. Vodní hrad je nejnavštěovanější historická budova ve Švýcarsku. Téměř 400 roků byl sídlem hrabat ze Savoy.
Švýcarský Grand Canyon
Dluží za svou existenci sesuvu půdy před 10 000 lety, kdy se 10 000 m3 pohnulo a vytvořilo údolí.
Bernina Express
Nejkrásnější Alpský zážitek. Hladce spojuje chladný sever a teplý slunečný jih, snadno překonává nejstrmější přechody. Jedna z nejkrásnějších železničních cest světa.
Rýnské vodopády
Stojíte li nad největším Evropským vodopádem, cítíte řev a vibrace vody v celém těle.
Švýcarské muzeum dopravy
Patří mezi nejpopulárnější ve Švýcarsku, založeno v roce 1959. Historie přepravy, dopravy, pohybu je dokumentovaná tematickými výstavami, simulacemi, interaktivními zastávkami a filmy.
Historie bílého zlata
po staletí znamenaly solné doly bohatství a moc. Solné doly v Bex, objevené v 15 století těží dodnes. V dolech je přístupné muzeum, které ukazuje těžbu soli od roku 1684 až do současnosti.

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Sledujte Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Pro pokračování prosím potvrďte souhlas se zpracováním osobních udajů
zpracováním osobních údajů
(*)
Zaškrtněte pole prosím.

Uspořádejte si svůj zájezd