Kolektivní zájezd Znojmo a Vranovsko

Firemní výlet Česko

 
Poznávejte s kolegy co je nám nejblíže. Naše dějiny, pověsti, přírodu. Široká nabídka zájezdů na všechna témata. Dobré ceny, poutavé programy, zábavní průvodci.

DSC01259

DSC01585

 vranov
Pestrý program, při kterém se kolegové nestihnou nudit. Vodní mlýn ve Slupi, pozůstatky "železné opony", Znojemské podzemí, zámek ve Vranově nad Dyjí, větrný mlýn a muzuem motocyklů v Lesné, odborný výklad průvodce ve vodní elektrárně. Doplněné procházkami neporušenou přírodou a výklady zapálených rodáků.
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
 
libovolný
3 denní
autobusová
polopenze
penzion
 

Popis

Program

Třídenní kolektivní autobusový výlet. 2 noclehy v penzionu, hotelu nebo chatkové osadě. 

Vodní mlýn ve Slupi - expozice vývoje mlynářství. Co to je drtidlo, zrnotěrka a drtič? Jak se mele zrno dnes?

Znojmo - pohnutá historie při prohlídce města. Královské město, poslední místo odpočinku Přemysla Otakara II. Proč znojmo rád navštěvoval král Zikmund a co byly domy pro lidi, kteří "rozum nemají". Dobytí generálem Torstenstonem za třicetileté války. Rozvoj města a budování železnice Vídeň - Praha. Pozdější Znojmo - město zelinářství a sadovnictví. Vždyť znojemskou okurku i v zahraničí! 1938 je rok připojení Znojma k hitlerovské třetí říši, odsun německého obyvatelstva a následná dramatická etnická proměna stěnováním nového obyvatelstva. K vidění je vzácná románská rotunda sv Kateřiny, Radniční pozdně gotická věž, Vlkova věž, Loucký klášter. 

Znojemské podzemí - 27 kilometrů, 4 patra. Smrtonosná past nebo záchranné útočiště místních? Největší systém podzemních chodeb a sklepů u nás. Ochrana občanů před útrapami neustálého obléhání.  Zásobování i útočiště během válek. Sklepní ohniště, šachty, komíny městských domů, studny a odvodňovací systém. Podzemní bludiště plné kluzkých a úzkých přechodů a propadel mohlo však sloužit i jako smrtonosná past. 

Zámek Vranov nad Dyjí - pozoruhodná stavba evropského baroka s krásnými vyhlídkami na meandy řeky Dyje.

Muzeum motocyklů a větrný mlýn v Lesné. Procházka a naučná stezka ve Felicitině údolí. Výukový program pro školy ve vodní elektrárně na Vranovské přehradě.

Pojištění Pojištění lze sjednat od pojišťovny UNION v základní sazbě 18 Kč na osobu a den. Ke sjednání je třeba doložit seznam pojištěných – jména, data narození, bydliště. Seznam stačí doložit týden před akcí. 
Doprava
Díky dlouhodobým smlouvám s dopravci jsme schopni nabídnout zajímavé ceny autobusové dopravy. Využíváme výhradně moderní autobusy, vybavené klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. Kapacita autobusů je 20, 49, 53, 55, 59 a 77 míst. V autobusech jsou k dispozici časopisy, které si mohou děti odnést. Některé autobusy nabízejí možnost WI-FI zdarma, na území ČR.
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.