Kolektivní zájezd: Technické památky Jižní Moravy

Firemní výlet Česko

 
Poznávejte s kolegy co je nám nejblíže. Naše dějiny, pověsti, přírodu. Široká nabídka zájezdů na všechna témata. Dobré ceny, poutavé programy, zábavní průvodci.

DSC01259

DSC01585

Větrný mlýn v Kuželově
Ze života kováře, mlynáře a vojáka. 
 
Větrný mlýn v Kuželově s otáčivou střechou. Vojensky využívaná jeskyně Výpustek a kovárna v Těšanech. 
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Cena:
libovolný
jednodenní
autobusová
 
 

Popis

Program:

Jednodenní kolektivní autobusový zájezd po Jižní Moravě. Technické památky opečovávané nadšeným týmem pracovníků Technického muzea v Brně. 

Mlýn v Kuželově: Jak funguje větrný mlýn v Kuželově a jaké jsou další typy mlýnů. V jakých dsných podmínkách žil mlynář a jeho rodina. Proč se mlýnům zapečeťovaly dveře a znemožňovalo mletí mouky? 

Kovárna v Těšanech: Co všechno musel ovládat kovář? Čím mu platila vrchnost. Jak se koval selský vůž, tažný dobytek, koně. Kováři v Těšanech měli skvělou pověst široko daleko.  Lidová architektura, autentické pracoviště kováře s podlahou z dusané hlíny, trámový strop. 

Vojenská jeskyně Výpustek: Dlouhá a smutná historie jeskyně Výpustek. Navštěvovaná mastičkáři v 17. století. Mohutný protiatomový kryt 2. světové války i armádní továrna na leteckém motory. Některé informace byly a doposud jsou tajné. 

Pojištění: Pojištění lze sjednat od pojišťovny UNION v základní sazbě 18 Kč na osobu a den. Ke sjednání je třeba doložit seznam pojištěných – jména, data narození, bydliště. Seznam stačí doložit týden před akcí. 
Doprava:
Díky dlouhodobým smlouvám s dopravci jsme schopni nabídnout zajímavé ceny autobusové dopravy. Využíváme výhradně moderní autobusy, vybavené klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. Kapacita autobusů je 20, 49, 53, 55, 59 a 77 míst. V autobusech jsou k dispozici časopisy, které si mohou děti odnést. Některé autobusy nabízejí možnost WI-FI zdarma, na území ČR.
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 

 

 

 

 

 
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.