Kolektivní zájezd - Jeseníky

Firemní výlet Česko

 
Poznávejte s kolegy co je nám nejblíže. Naše dějiny, pověsti, přírodu. Široká nabídka zájezdů na všechna témata. Dobré ceny, poutavé programy, zábavní průvodci.

DSC01259

DSC01585

 IMGP2237
Rozmanité zážitky Jeseníků: rýžování zlata, muzeum čarodějnických procesů, rozhledny, motocykloví veteráni, lázně, poutní místa, lanová dráha, lanové centrum, zámek Jánský vrch.
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
3 denní
autobusová
vlastní
hotel 
2 500 Kč odjezdy Brno

Detaily

Program:

Kolektivní autobusový zájezd do Jeseníků. Ubytování v hotelu se snídaní.

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, průvodce, snídani. Nezahrnuje vstupy. 

1. den

V České vsi navštívíme muzeum veteránů. Prohlédneme si tajemné jeskyně Na Špičáku. Navštívíme také expozici Čarodějnické procesy na Jesenicku. Odpoledne procházka Jeseníkem a ubytování. 

2. den

Po snídani absolvujeme naučnou stezku Údolím ztracených štol, podíváme se jak se zpracovávalo zlato. Budete mít možnost vyzkoušet rýžování zlata. Odpoledne návštěva poutního místa a kostela Panny Marie Pomocné. Na rozhledně Biskupská kupa (890 m) si vychutnáme nádherné pohledy na Jeseníky. Záverem dne nás čeká procházka k Velkému mechovému jezírku a možnost občerstvení v penzionu Rejvíz. Navečer ubytování. 

3. den

Horské minikáry na Ramzové nadchnou malé i velké. Lanovou dráhou se dostaneme na Čerňavu a zpět dolů pěšky po svých. Odpoledne prohlídka nádherného zámku Jánský vrch. 

Pozdní odpoledne návrat. 

 

Pojištění: 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava:
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Drsná a zároveň melená horksá úbočí, svahy chrání horská údolíčka. Potoky, říčky, zapadlé vesničky,historická centra větších měst, technické unikáty. 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.