Kolektivní zájezd Baťův kanál, templáři, zámky a skanzen

Firemní výlet Česko

 
Poznávejte s kolegy co je nám nejblíže. Naše dějiny, pověsti, přírodu. Široká nabídka zájezdů na všechna témata. Dobré ceny, poutavé programy, zábavní průvodci.

DSC01259

DSC01585

Batuv Kanal 24 of 33
Účel stavby Baťova kanálu, jeho délka a dnešní využití. Spojit lze s prohlídkou Templářských sklepů, zámků Milotice, Buchlovice, Buchlov, skanzenu ve Strážnici nebo si zasportovat.
Termín:
Délka: 
Doprava:  
Cena:
 
libovolný
jednodenní
autobusová
 
 

Popis

Program:

Jednodenní pohodový program pro firemní výpravu. 

Baťův kanál má necelých 52 kilometr, je na něm mnoho zastávek, plavebních komor a je obklopen zajímavými místy. Lze plout z několika přístavů a oběma směry. Program lze utvořit mnoha způsoby. Program lze doplnit programy návštěvou hvězdnárny, maňáskovým divadlem, procházkou pohádkovým sadem, různými sportovními aktivitami, lze také rozdělat oheň a závěrem dne opékat špekáčky. 

Ukázky našich programů: 

Templáři, zámek v Miloticích a plavba po kanále

Odjezd v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Čejkovic. Zde navštívíme výrobnu čajů a podíváme se jaká je cesta čaje ve výrobně firmy Sonnentor. Navštívíme tajemné sklepy a chodby Templářů, a zjistíme jaká je cesta od malého hroznu vína ke sklenici jiskrného moku. V Miloticích si projdeme útulný zámek a jeho zahrady. Odpoledne završíme plavbou po Baťově kanále.

Skanzen ve Strážnici a plavba po kanále

Úsek ve Strážnici je považován za nejkrásnější část Baťova kanálu. Proplouvá se centrem města, zámeckou zahradou, podél kanálu a plavební komorou. Cestou se dozvídáte zajímavosti o historii i současnosti Baťova kanálu.
Návštěva Strážnice se může ubírat několika směry. Možné je navštívit zámek skanzen, židovský hřbitov.

Buchlov, Buchlovice a plavba

Častým cílem turistů je také hrad Buchlov a významný státní zámek Buchlovice. 

Cena nezahrnuje:

 • vstupné do objektů
 • lodní lístek 
Pojištění: Pojištění lze sjednat od pojišťovny UNION v základní sazbě 18 Kč na osobu a den. Ke sjednání je třeba doložit seznam pojištěných – jména, data narození, bydliště. Seznam stačí doložit týden před akcí. 
Doprava:
Díky dlouhodobým smlouvám s dopravci jsme schopni nabídnout zajímavé ceny autobusové dopravy. Využíváme výhradně moderní autobusy, vybavené klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. Kapacita autobusů je 20, 49, 53, 55, 59 a 77 míst. V autobusech jsou k dispozici časopisy, které si mohou děti odnést. Některé autobusy nabízejí možnost WI-FI zdarma, na území ČR.
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Budete si přát cestovní pojištění?
 6. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 7. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 8. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 9. (*)
  Zaškrtněte ověřovací pole.
 
 
 
 

Jsme členy asociace

AČCKA 25 let s vámi

Facebook

Odebírat žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.