Kolektivní zájezd Londýn a Westminster

Fotolia 62913588 XS anglie

Fotolia 60531763 XS stonehenge

 londyn
Londýn a Westminster.
 
 
Termín:
Délka: 
Doprava: 
Strava: 
Ubytování: 
Cena:
libovolný
5 denní
autobusová
snídaně, vlastní
3* hotel
od 4 500 Kč
 

Detaily

Program:
1. den

Odjezd z ČR kolem poledních hodin. Noční přejezd.

2. den

V ranních hodinách příjezd do Calais, kde najedeme autobusem do vlaku, který nás převeze Eurotunelem až do Anglie. Odsud je to coby kamenem dohodil do Londýna. První den nás čeká procházka po nábřeží Temže kolem starých doků, přes most Tower Bridge, návštěva Toweru s korunovačními klenoty, zbrojnicí a vězením, procházka londýnským City ke katedrále Sv. Pavla, pak procházka Greenwich s nultým poledníkem odkud odjíždíme na ubytování.

3. den

Po zaslouženém odpočinku a snídani absolvujeme výlet na Windsor – letní sídlo králů Anglie odpoledne projedeme přes bohatý Západní Londýn s Kensingtonem kolem obchodnímu domu Harrod´s k muzeu voskových figurín Madam Tussaud´s, pro zájemce, kteří si přejí něco jiného, je možné jít do muzea zdarma Richarda Wallace s francouzským uměním nebo mít volno k nákupům. Průjezd večerním městem k ubytování.

4.den

Návštěva Oka obřího kola, procházka kolem Parlamentu a Westminsterského opatství k Downing street k sídlu premiéra pak s sídlu anglických králů Bukinghamský Palác, Picadilly, Soho a čínská čtvrť s volnem k nákupům na Oxford Street – levné nákupy Primark nebo muzea, v podvečer odjezd transfer vlakem na kontinent

5. den

Noční přejezd přes Německo, večerní návrat do ČR. Program s průvodcem není povinný, od skupiny se můžete kdykoliv odpojit. Průvodce Vám bude nápomocen radou při plánování vlastního programu.

Pojištění: 
Cestovní pojištění zajistíme na přání. U pojišťovny UNION, se kterou máme dlouhodobé smlouvy i pojištění proti úpadku. Před zájezdem dodáte seznam pojištěných osob s daty narození. My obratem seznam posíláme na pojišťovnu a v tom okamžiku jsou žáci pojištění. Kartičky pojištění a doklad k pojištění obdržíte v autobuse v den zájezdu. V případě zájmu si můžete kartičky vytisknout a rozdat žákům předem.
Doprava:
Plně vybavené autobusy s klimatizací, WC, kávovarem, DVD, mikrofonem, možnost nákupu teplých i studených nápojů u řidiče. Dopravní prostředky splňují veškeré evropské normy pro přepravu osob. 
 
Předběžná rezervace školního/firemního výletu
 1. Název školy/firmy
  Vypňte Vaše jméno.
 2. Kam chcete jet?
  Vypňte Vaše příjmení.
 3. Přibližný počet osob
  Vypňte Vaši adresu.
 4. Datum výletu
  Neplatný vstup
 5. Kontaktní telefon
  Neplatný vstup
 6. Váš Email(*)
  Vyplňte Vaši emailovou adresu.
 7. Váš vzkaz(*)
  Neplatný vstup
 8. Zaškrtněte ověřovací pole.
 
 
 

Facebook

Cestovatelský žurnál

Váš e-mail
(*)
Vepište svůj email
(*)
Neplatný vstup
zpracováním osobních údajů
Zaškrtněte pole prosím.